Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Forumowicze nie skumali: FHI nie olało UE czy też importerzy się nie starają. Krótko mówiąc poszli po rozum do głowy i wybrali modele, które się najlepiej sprzedają. Większość ludzi, którzy kupują Subaru to ludzie szukający cichego prestiżu, pewności w prowadzeniu, prostoty, trwałości i niezawodności. Dlatego STI staje się autem ukierunkowanym na konkretnego klienta, znanego dealerowi z imienia i nazwiska, klientowi, który już ma Subaru i łatwiej mu mentalnie - i finansowo - przeskoczyć na poziom tego auta. Oczywiście mówię o Polsce. WRX miałby nieco większe wzięcie bo byłby przedsionkiem do STI. Co prawda cena musiałaby być od 140 do 160 tys maks. żeby się dobrze sprzedawał. Nie sądze żeby nowy STI był tańszy niż 200 tys zł. Ja tego nie przeskoczę :biglol:

Osobiście też twierdzę, że oferta jest ... nudna: nie ma o czym pomarzyć oprócz STI ;) ale co zrobić ja też konopii nie uprawiam, chociaż byłoby to bardziej opłacalne niż spawanie żelastwa. Ale czy warto tak ryzykować :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Krótko mówiąc poszli po rozum do głowy i wybrali modele, które się najlepiej sprzedają.

Dla samej sprzedaży ilościowej - tak.

Ale STI pozostaje w ofercie - pomimo minimalnego wolumenu. Ot, tak. Dla wizerunku i tych klientów, którzy właśnie takie auto cenią.

A i w SUV-ach jest przecież Forek XT .... być może jedyne takie połączenie własności jezdnych i na drodze i w terenie i .... dynamiki :)

 

Pozdrowienia

Edytowane przez Dyrekcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2006 roku jeżdżę kolejnymi modelami OBK i za 2-3 miesiące będę chciał go zmienić i co mam do wyboru. W sumie to nic lub prawie nic.

Sorry - OBK jest przecież dalej jak najbardziej oferowany ...

 

Pozdrowienia

 

oczywiście, że jest ale na 100% będę szukał/czekał na coś co dostarcza znacznie więcej "wrażeń". :)

 

Od 2006 roku jeżdżę kolejnymi modelami OBK i za 2-3 miesiące będę chciał go zmienić i co mam do wyboru.

 

może czas na BRZ-a..... :rolleyes:

 

przymierzałem się ale to mocno "hardcorowy" wybór. Już prędzej dopłacę do STI.

 

A i w SUV-ach jest przecież Forek XT .

 

z całym szacunkiem ale Forek to całkiem inny klimat niż np. Legacy GT czy wielka niewiadoma LEVORG 2.0DIT . Jeżeli tego też nie będzie to pozostanie się złamać i dać zarobić Subaru US ale dla mnie to ostateczność. Mam alergię na spec US :)

Edytowane przez Adam12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie radzi Mitsubishi w Europie? Wydaje mi sie ze to jest marka podobna do Subaru.

Nie wiem co oni dokladnie zrobili, ale w USA w ciagu ostatnich 10 lat zamienili sie miejscami z Subaru. Z ponad 300 tysiecy aut sprzedawanych rocznie zeszli do 50-60. Obecnie maja 3 albo 4 modele w swojej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie radzi Mitsubishi w Europie? Wydaje mi sie ze to jest marka podobna do Subaru.

Nie wiem co oni dokladnie zrobili, ale w USA w ciagu ostatnich 10 lat zamienili sie miejscami z Subaru. Z ponad 300 tysiecy aut sprzedawanych rocznie zeszli do 50-60. Obecnie maja 3 albo 4 modele w swojej ofercie.

Jak sobie radzi Mitsubishi w Europie? Wydaje mi sie ze to jest marka podobna do Subaru.

Nie wiem co oni dokladnie zrobili, ale w USA w ciagu ostatnich 10 lat zamienili sie miejscami z Subaru. Z ponad 300 tysiecy aut sprzedawanych rocznie zeszli do 50-60. Obecnie maja 3 albo 4 modele w swojej ofercie.

 

wszystko sie zaczelo od tego: http://www.autosafety.org/safety-scandal-shames-mitsubishi

 

a teraz jest tak: http://editorial.autos.msn.com/blogs/autosblogpost.aspx?post=4a065198-ff70-434a-8109-05d4b5af7f26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartZ, o 13 luty 2014 - 14:34, powiedział: chojny jakoś tak mocno kojarzy mi się z poprzednikiem ;) odniosłem takie samo wrażenie....

 

 

nowy

 

 

1912150_660800580650330_1892113807_n.jpg

 

 

 

To jest poprzednik:

 

subaru-impreza-wrx-sti-2011-review-3-big.jpg

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartZ, o 13 luty 2014 - 14:34, powiedział: chojny jakoś tak mocno kojarzy mi się z poprzednikiem ;) odniosłem takie samo wrażenie....

 

 

nowy

 

 

1912150_660800580650330_1892113807_n.jpg

 

 

 

To jest poprzednik:

 

subaru-impreza-wrx-sti-2011-review-3-big.jpg

 

;)

Ja tylko napisałem, że mi się kojarzy, nie że jest taki sam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartZ, o 13 luty 2014 - 14:34, powiedział: chojny jakoś tak mocno kojarzy mi się z poprzednikiem ;) odniosłem takie samo wrażenie....

 

 

nowy

 

 

1912150_660800580650330_1892113807_n.jpg

 

 

 

To jest poprzednik:

 

subaru-impreza-wrx-sti-2011-review-3-big.jpg

 

;)

Ja tylko napisałem, że mi się kojarzy, nie że jest taki sam ;)

 

Zasadniczo, to taki sam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

znaczek na klapie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzor felg podobny, so what? :)

 

dzis wszystko do czegos podobne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzor felg podobny, so what? :)

 

dzis wszystko do czegos podobne...

 

Za wyjatkiem tego że piękne nie są i ich design na 10 lat to w sumie nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu ja juz to kiedyś widziałem kto wie o co chodzi :)

 

http://www.bestautop...dan-aero-01.jpg

 

http://a2goos.com/da...saab-9-3-09.jpg

wzor felg podobny, so what? :)

 

dzis wszystko do czegos podobne...

 

Za wyjatkiem tego że piękne nie są i ich design na 10 lat to w sumie nic :)

 

Ale za to są dosyć wytrzymałe i w miarę lekkie (przynajmniej na tle innych saab'owych felg) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...