Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Może i bryła jest z boku odrobinę pokraczna, a felgi mogłyby być o rozmiar-dwa większe, ale w tym niebieskim kolorze i tak wygląda obłędnie ;)

Dokladnie!

Pozatym to te felgi ktore beda na STI nawet mi pasuja a wiec mozna by je skombinowac do WRX a te 17" to super jako felgi zimowe.

:D

 

...albo to?

Hr3q5Tm.png

Edytowane przez 00typer1071
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu wygląda znacznie lepiej, ale IMHO głównie nie ze względu na felgi, tylko dzięki mocno przyciemnionym szybom. Tak zmodyfikowane auta praktycznie zawsze wyglądają znacznie lepiej niż seryjne, jednak w PL utrzyma się to do pierwszej kontroli Policji ;)

 

BTW, te same felgi, które są na tej fotce/wizualizacji chciałem kupić do swojego Forka ;)

Edytowane przez Krogulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STI ma tak samo male kolka proporcjonalnie do nadwozia jak i WRX mimo ze sa one on 1 cal wieksze:

 

http://wot.motortren...rx-sti-side-03/

 

Procz tego jeszcze ten przod - dach jest za szeroki wzgledem reszty:

 

06-2015-subaru-wrx-fd-1.jpg

 

08_lancerevoxlookfront.jpg

sti3.png

 

25grk2q.jpg

Edytowane przez Eryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na fotki, to wrx pierwszy raz w życiu mi się bardziej podoba niż sti :huh: Felgi sti kiepskie, skrzydło nijakie. Czerwień wrx mój faworyt, do tego większe felgi na lato, lepsze hamulce, mapa i super auto za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy z jakiego kata sie zdjecie zrobi.

Zależy jakim obiektywem się zdjęcie robi. Pierwsze robione telefonem jest robione szerokim kątem i z bliska, czyli samochód wygląda na niższy i szerszy.

Drugie jest robione z jakiegoś dystansu teleobiektywem i samochód wygląda bardziej kwadratowo :P Trzeba na żywo zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na fotki, to wrx pierwszy raz w życiu mi się bardziej podoba niż sti :huh: Felgi sti kiepskie, skrzydło nijakie. Czerwień wrx mój faworyt, do tego większe felgi na lato, lepsze hamulce, mapa i super auto za jakiś czas.

dokladnie tak... a z CVT to bedzie fajny szybki miasto-woz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na fotki, to wrx pierwszy raz w życiu mi się bardziej podoba niż sti :huh: Felgi sti kiepskie, skrzydło nijakie. Czerwień wrx mój faworyt, do tego większe felgi na lato, lepsze hamulce, mapa i super auto za jakiś czas.

dokladnie tak... a z CVT to bedzie fajny szybki miasto-woz :)

 

..i tańszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć już w kwietniu nowy WRX STI ma być w polskich salonach :) Niemniej jednak faktycznie szkoda, że ma nie być WRXa, byłoby fajne uniwersalne auto z pazurem - może chociaż Levorg się pojawi?

Edytowane przez Krogulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko planować jak nie powalił na kolana i do tego 2.5T a FHI nabrało wody w usta i nic nie mówi czy to stara czy całkowicie nową jednostka . Zobaczy się przejedzie i się pomyśli ja bym przynajmniej w ciemno tego nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...