Jump to content

Subaru WRX STI MY15

Recommended Posts

• Replies 9.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Cześć,   Mam to szczęście, że od czasu do czasu jeżdżę WRX STI i staram się jak mogę delektować jazdą tym "bydlątkiem" Samochód ten może nie jest idealny i nawet nie próbuje dorówny

Odbiegając trochę od temau Final Edition, przez ostatnie pół roku z hakiem szukałem dla siebie auta, miało być coś fajnego, sportowego, z pazurem. Początkowo nie brałem obecnego STI nawet pod uwagę (c

Czytam i czytam to forum od jakiegoś czasu... Chciałem sobie na jego podstawie wyrobić jakieś tam zdanie na temat WRX STI MY2015... Dodatkowo przeczytałem wszystkie chyba dostępne artykuły z testami/p

Posted Images

...ale za to słychać jakiś taki kompresoro-podobny jazgot (albo to spece od dźwięku tak upiększyli ścieżkę, żeby pasowała do wizji reklamówki)

Pewnie podobnie jak w WRX, bulgot zostal usuniety z migdalkami?

Będzie co przerabiać !!! Ja już poprawiłem fabrykę a mam N/A !!!

Proszę....już....miał być 13-tego :angry: potem 14-tego...już jest 14-ty! Może nie w Detroit ale jest! No, dobra...kupię pewnie za 2-3 lata ale przynajmniej chcę popatrzeć ;)

Ile waży nowe STI?

ps:WRX i STI maja turbine twin sroll dzwieku nie da sie poprawic - chyba ze założysz inny kolektor i zwykle turbo.

Dobre pytanie ciekawe czy ida w dol jak ogolna tendencja czy dalej w górę

A to będą reklamy czy coś więcej ? :D Bo jak na razie lecą w kółko reklamy....

Evo X

EVO X według mnie jest bardzo ładne. Diabeł tkwi w szczegółach.Przecież nie może być identyczne.Sęk w tym czy go skopali czy poprawili.

Edited by Jacky X