Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Lisek napisał:

a raju my18 z przbiegiem 30kola ma na sprzedaż stówke taniej ;) Nie dopłaciłbym 100 kola za etykietkę i pare dodatków :D

Edytowane przez FilipeK
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, FilipeK napisał:

a raju my18 z przbiegiem 30kola ma na sprzedaż stówke taniej ;) Nie dopłaciłbym 100 kola za etykietkę i pare dodatków :D

200 za 3-letnie STI tez bym nie zapłacił. Ale pewnie jakiś odklejony sie znajdzie i zapłaci :)

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, FilipeK napisał:

nowe w podstawie szlo kupic po rabacie za 170 pare koła :D lepszy biznes niż na Yarisach:biglol:

Ja nawet takie mialem zamówione, ale zrezygnowałem. Było brać, po 3 latach sprzedałbym za tyle co kupiłem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, FilipeK napisał:

podobnie jak jak z focusem rs po 3-4 latach. 

Focus RS jednak wypadł z produkcji, wiec jest unikatowy. Nowe STI na maks wypasie w Kanadzie można kupić za 150k. Po sprowadzeniu do PL, przy wszystkich opłatach i tak by wyszło taniej niż „Limited Edition” z Lublina :)

 

Edytowane przez Tsunetomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, FilipeK napisał:

@Tsunetomo za ile miałeś zamówione to STI, ktorego ostatecznie nie odebraleś?:)

Nie dam sobie nic uciąć, topowa wersja, coś lekko ponad 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MDsuperstar napisał:

MY15 sport katalogowo 45

MY18 sport katalogowo 47

Różnica jak widać niewielka ;)

Patrzysz tylko na cyferki i nie wiesz, że wersji sport za 47 praktycznie nie było. Kilka sztuk zamówionych przez klientów. Reszta była tylko w wersji Recaro za 51 + 3

 

Nie widzisz również różnicy kursu euro.

 

@MDsuperstarRóżnica chyba jest spora. 

 

Ciekawe gdzie były MY18 za mniej niż 170k. Pewnie u tych co lubię pisać aby coś napisać. 

 

Kupno STI MY18 z salonu to min 210k PLN. Nie jestem pewien czy ta cena 210k PLN nie dotyczyła demo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę również inflacji, itd.

Tak się jednak składa, że mam sporta MY15 za mniej niż 40 tysięcy euro z polskiego salonu. Nie miałem pojęcia, że to tak unikatowa wersja, wystawie go kiedyś drożej.

 

MY18 nie kupowałem, natomiast podziwiam odwagę tych którzy dali za to 210 tysięcy.

 

MY15 Top był za 47, ale uwzględniajac inflację euro w latach 2015-2018 na poziomie 2,72% to jego wartość w 2018 wynosiła 48276,51

 

MY18 Exclusive był w 2018 za 51

 

Czy rzeczywista różnica 2723.49 euro za polifta z lekko poprawionym zawieszeniem i lepszym hamulcem to serio taką spora różnica?

 

Nie uwzględniam kursu ;)

 

Ciebie ile wyniósł ten MY18?

Edytowane przez MDsuperstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, MDsuperstar napisał:

Nie widzę również inflacji, itd.

Tak się jednak składa, że mam sporta MY15 za mniej niż 40 tysięcy euro z polskiego salonu. Nie miałem pojęcia, że to tak unikatowa wersja, wystawie go kiedyś drożej.

 

MY18 nie kupowałem, natomiast podziwiam odwagę tych którzy dali za to 210 tysięcy.

 

MY15 Top był za 47, ale uwzględniajac inflację euro w latach 2015-2018 na poziomie 2,72% to jego wartość w 2018 wynosiła 48276,51

 

MY18 Exclusive był w 2018 za 51

 

Czy rzeczywista różnica 2723.49 euro za polifta z lekko poprawionym zawieszeniem i lepszym hamulcem to serio taką spora różnica?

 

Nie uwzględniam kursu ;)

 

Ciebie ile wyniósł ten MY18?

Twoje teoretyczna różnica, nie ma odniesienia do rzeczywistości.

 

Tu jest mowa o modelu 2018 Exclusive tylko z pakietem RECARO. Kiedy to po informacji, że to ostatni taki model, rozpoczął się szał zakupów STI.

Nie porównuj sytuacji sprzedaży z MY15 sport to MY18 Exclusive+Recaro. No ale jak piszesz, to kupiłbyś MY18 za mniej niż 170k PLN.

 

Nie wiesz a piszesz i wprowadzasz w błąd.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, przepraszam:biglol:

Nadal nie odpowiedziałeś ile zapłaciłeś za MY18 (oczywiście Exclusive + Sparco) albo na ile dostałeś najlepsza ofertę? Dasz radę odpisać?

 

Bo widać, że wiesz i piszesz, ale jakoś z błędu nie chcesz mnie wyprowadzić.

Edytowane przez MDsuperstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

170 tys PLN za MY 18 to oczywiscie bajki.

W 2017 roku kupilem chyba najtansze STI jakie wyjechalo z salonu w PL. MY16 wyprodukowany w marcu 2016,do salonu dotarl w lipcu a ja kupilem go w marcu 2017.

Cena bazowa za MY16 Sport to wtedy 200 tys PLN. Ja zaplacilem 186 tys PLN z darmowymi czujnikami parkowania,dywanikami i pomalowaniem felg na zloto.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...