Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Kambol napisał:

Ładny, gratulacje. Po braku przeciwmgielnego wnoszę, że ściągnąłeś z USA..? Jeśli tak, to napisz coś więcej o kosztach, formalnościach i naprawie, chętnie porównam z moimi doświadczeniami :)

Tak wersja US , kupiłem ja od mojego kolegi kórja spowadził a dugi kolega napawiał ;) Kosztowała 95 000 brutto z fv 23% i byla uszkodzona z przodu ( maska zderzak chlodnice). Wiem jak była uszkodzona i jak byla naprawiana dlatego ją kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kambol napisał:

Duży przebieg? Zmieniałeś jednostki licznika, kompa i klimy na metryczne?

Zadowolony jesteś?

... No i kiedy robisz wydech? ;)

Ja kupilem auto zaejestrowane w pl i wszysko bylo przerobione na km i stopnie celcjusza. Ma 90 000 km i jestem bardzo zadowolony. Czekam na przesyłke z MG Motorsport z downpipe ze sporowym katalizatorem, zobacze jak z głosnoscia ale plan jest jeszcze na ostatnie tlumiki z MG. Potem strojenie ale jeszcze dumam nad dolotem bo podobno w tym silniku trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, acik666 napisał:

Czekam na przesyłke z MG Motorsport z downpipe ze sporowym katalizatorem, zobacze jak z głosnoscia ale plan jest jeszcze na ostatnie tlumiki z MG. Potem strojenie ale jeszcze dumam nad dolotem bo podobno w tym silniku trzyma.

:) Czyli każdy prędzej czy później robi. Ja też niebawem będę coś dumał z wydechem.

Też słyszałem, że dolot jest ok, ale można wstawić wydajniejszy IC ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, OWOC napisał:

No i Hilux fajny :thumbup:

Ja w niedziele podobnym przywiozłem mojego KTM-a

image.png.0a10102e392f2f6372ebea0f01184bcb.png

 

Kolegę czasami widuję jak przez Nowodworze przejeżdżaB)

 

Remap będziesz robisz w Czakramie?

Hilux i bmw kolegi a remap jeszcze sie zastanawiam. Szkam opini na ten temat w ym modelu. Odpada poznan nie-ASO bo za daleko, koledz co przgotowuja takie auta  ( subaru, evo)do sporu polecaja nie-ASO, zastanawiam sie nad carsport bo znaja dobrze subaru i jego bolączki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.09.2019 o 20:59, acik666 napisał:

Przyszla wczoraj paczka z MG Motorsport  :) Jakiecsa wasze odczuci po downpipe bez remapu?

20190905_115738.jpg

20190905_115727.jpg

W 2.0 WRX ponoć nie można jeździć bez strojenia... W STi to niech się specjaliści wypowiedzą. 

A jakie są Twoje odczucia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, mRoZiOo napisał:

W 2.0 WRX ponoć nie można jeździć bez strojenia... W STi to niech się specjaliści wypowiedzą. 

A jakie są Twoje odczucia? 

Hmm napewno dół lepsz ale mam wrażenie że czegos brakuju u góry;) Dżwiekowo ciszej w srodku auta a na zewnątrz troszke głosniej, bardziej chrapiaco i mniejszy bas:)  Zastanawiam sie nad dolotem i dopiero strojenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...