Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie

Posiadam i uzytkuję Subary WRX 2.0 rocznik 2017. Wiecie może czy jest mozliwośc aktualizacji starlinka tak aby był dostepny Apple Carplay (na stronie w USA znalazłem info iz Apple CP jest juz dostepny dla roczników od 2015 w góre i mozna upgradować)? Wiecie może kto ewentualnie moze w tym temacie pomóc?

https://www.ramseysubaru.net/apple-carplay.htm

Poza tym samochód sprowadziłęm z USA (piekna czrna bestia:)) ale nie ma mozliwości zmiany temperatury pokazywanej na wyświetlaczu na C (mam F) i zamiast KM mam Mile.Czy jest możliwość aktualizacji bądź zmiany softem? Jesli tak to kto może pomóć?

Z góry bardzo dziekuje za pomoc.

Pozdrawiam MArcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu ‎27‎.‎07‎.‎2019 o 23:31, kikol78 napisał:

Panowie

Posiadam i uzytkuję Subary WRX 2.0 rocznik 2017. Wiecie może czy jest mozliwośc aktualizacji starlinka tak aby był dostepny Apple Carplay (na stronie w USA znalazłem info iz Apple CP jest juz dostepny dla roczników od 2015 w góre i mozna upgradować)? Wiecie może kto ewentualnie moze w tym temacie pomóc?

https://www.ramseysubaru.net/apple-carplay.htm

Poza tym samochód sprowadziłęm z USA (piekna czrna bestia:)) ale nie ma mozliwości zmiany temperatury pokazywanej na wyświetlaczu na C (mam F) i zamiast KM mam Mile.Czy jest możliwość aktualizacji bądź zmiany softem? Jesli tak to kto może pomóć?

Z góry bardzo dziekuje za pomoc.

Pozdrawiam MArcin

To nie ten dział. Napisz do kolegi kamilgt powinien pomóc

Edytowane przez tomekmix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2019 o 23:31, kikol78 napisał:

Poza tym samochód sprowadziłęm z USA (piekna czrna bestia:)) ale nie ma mozliwości zmiany temperatury pokazywanej na wyświetlaczu na C (mam F) i zamiast KM mam Mile.Czy jest możliwość aktualizacji bądź zmiany softem? 

Jest możliwość.  Ja mam zmienione B)

Namiary w temacie:

https://forum.subaru.pl/topic/81399-forester-2015-z-usa-mile-na-km/

 

Edytowane przez Kambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Felgi jak z S209. Tak samo czerwony pasek na grillu, pasek na tylnym zderzaku i otwory w zderzaku za tylnymi kołami jak S209.

Ale nie ma poszerzeń na błodnikach, deflektorów na przednim zderzaku ani mocy S209.

Final Edition to chyba też nie jest - kolor zacisków czy czylny defuzor nie pasują...

Co to za wersja??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, rosaskc napisał:

Felgi jak z S209. Tak samo czerwony pasek na grillu, pasek na tylnym zderzaku i otwory w zderzaku za tylnymi kołami jak S209.

Ale nie ma poszerzeń na błodnikach, deflektorów na przednim zderzaku ani mocy S209.

Final Edition to chyba też nie jest - kolor zacisków czy czylny defuzor nie pasują...

Co to za wersja??

2018 Subaru WRX STI Type RA

image.thumb.png.c6b7d1b709dd81e63135a2ed316bb5dc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - chce wystroić mojego seryjnego WRX 17 rok.

Wszystko seria tylko catBack Subaru SPT montowany akcesoryjne przy produkcji. 

 

Byłem już zapisany lokalnie w Leżajsku w VTunning ale po rozmowie z kilkoma osobami jednak się wycofałem.

 

W zasadzie z najbliższej mi okolicy zostało mi 3 miejsca:

1. RRtuning

2. Zenperformance

3. Carfit

 

W zasadzie każdy z nich zgodne twierdzi ,że trzeba stroić  na ecutecu i poleca zamontować downpipe, natomiast zdania są podzielone co do dolotu. 

Ponoć do seryjnego turbo w WRX 15+ ten układ dolotowy jest wystarczający. 

 

Jakie są wasze opinie ? :)

 

Jeśli coś to zmienia, to będę stroił na pb 98, samochód użytkuje ma codzien. Chcę osiągnąć magiczne 300 KM 

p.s. kupię downpipe ! Ktoś chce sprzedać? :)

 

 

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mRoZiOo napisał:

(...) kupię downpipe ! Ktoś chce sprzedać? :)

 

a moze zakup grupowy? tez rozwazylbym zakup...

 

https://www.ebay.com/itm/1320-Performance-2015-WRX-Manual-downpipe-catless-dual-o2-bung-J-pipe/282296382652?fits=Year%3A2015|Model%3AWRX|Make%3ASubaru&hash=item41ba2cf4bc:g:w40AAOSwImRYV7tX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, orm napisał:

https://en.bidfax.info/subaru/wrx/2681321-subaru-wrx-sti-2018-burn-25l-4-vin-jf1va2t68j9819887.html

 

Estimated Repair Cost ≈ 34805

 

:) 2018 i przebieg 0 ... az sie pale :) by taki miec ale kupili go za 1usd :)

Odpadłem :) Ale ile dokładnych zdjęć. Koszt odbudowy = wartości rynkowej. Naprawdę dobre

Edytowane przez Tsunetomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...