Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, chojny napisał:

Tak powinien wychodzić z fabryki.

 

bo ja wiem... kiedys GT / WRX / STI to bylo auto do za...nia (przepraszam, szybkiej jazdy :P ) po drogach roznej jakosci - i to mi sie bardzo podobalo!

przy tak duzym kole i glebie (czyli odpowiednio twardym zawiasie) w miare szybko da sie jechac tylko po gladkim asfalcie, a w takich warunkach Subaraka objedzie byle GTI...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...dopoki jest sucho, oczywiscie ;):mrgreen:

Edytowane przez eddie_gt4
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, eddie_gt4 napisał:

 

bo ja wiem... kiedys GT / WRX / STI to bylo auto do za...nia (przepraszam, szybkiej jazdy :P ) po drogach roznej jakosci - i to mi sie bardzo podobalo!

przy tak duzym kole i glebie (czyli odpowiednio twardym zawiasie) w miare szybko da sie jechac tylko po gladkim asfalcie, a w takich warunkach Subaraka objedzie byle GTI...

 

...dopoki jest sucho, oczywiscie ;):mrgreen:

 

 

Mamy dwa auta kupione z pakietami sportowymi zawieszeń i kół, stoją niżej niż wersje standardowe a koła są o rozmiar większe. Niby drobna różnica a wizualnie jest przepaść. 

 

STi musi oczywiście "wybierać" ale tez wyglądać. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, chojny napisał:

 

 

"Zglebiony" czy tylko na większym kole?

 

A jakoż to gleba :D Pewnie podobnie jak u mnie założone jakieś sprężyny obniżające po ok 15 mm. Szersze felgi o agresywniejszym ET powodują, że szpary są bardziej widoczne.  

784F613C-2929-451C-87E5-CA9BCF83821D.jpeg

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, eddie_gt4 napisał:

wyglad to rzecz bardzo indywidualna, mi osobiscie duzo bardziej podoba sie taki wyglad STI B)

 

 

Terra 17.jpg

 

Z tej perspektywy nawet spoko, od "dupki strony" wygląda dość nieproporcjonalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pencilpaul napisał:

 

A jakoż to gleba :D Pewnie podobnie jak u mnie założone jakieś sprężyny obniżające po ok 15 mm. Szersze felgi o agresywniejszym ET powodują, że szpary są bardziej widoczne.  

784F613C-2929-451C-87E5-CA9BCF83821D.jpeg

 

 

Super wygląda! Gratsy!

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pencilpaul napisał:

 

A jakoż to gleba :D Pewnie podobnie jak u mnie założone jakieś sprężyny obniżające po ok 15 mm. Szersze felgi o agresywniejszym ET powodują, że szpary są bardziej widoczne.  

784F613C-2929-451C-87E5-CA9BCF83821D.jpeg

Kolego powiedz mi skąd masz te światła? Subispeed/USA? Czy udało Ci się znaleźć w eu albo Azji? 

 

Identyczne mi wpadły w oko. Ale 500dolcow plus ok 300 opłat to jakos mnie studzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, allu napisał:

Kolego powiedz mi skąd masz te światła? Subispeed/USA? Czy udało Ci się znaleźć w eu albo Azji? 

 

Identyczne mi wpadły w oko. Ale 500dolcow plus ok 300 opłat to jakos mnie studzi...

Tak, kupiłem to na Subispeed. Ale nie wiem czy polecę bo kierunki sekwencyjne padły po ok roku. Oddam je do mojego magika od lamp i zobaczę czy da się to naprawić. Większość tuningowych gratów na Subispeed produkowane jest w Chinach i z jakością bywa rożnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.02.2019 o 07:16, kamilgt napisał:

Ja chciałem kupić całe lusterka - taki miałem plan, kupiłem nawet plastik na boczek z wycięciem na przycisk do składania lusterek. W sumie wychodzi okolo 2000zł za dwa lusterka, plastik i przyciski na boczek plus potem jeszcze pół dnia, żeby to poskładać i odpuściłem... 

Co jakiś czas wracam do pomysłu dołożenia składanych lusterek i stąd ten odkop ;) - nie chciałbyś sprzedać tego panelu na drzwi i przycisku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...