Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, allu napisał:

I tak i nie. Dziś właśnie miałem jechać na zakładanie wydechu i dp, a potem umówić się założenie dolotu i na strojenie.  

OK, dzięki. Czyli nie dożył przeróbek.

 

2 godziny temu, Pan Dziedzic napisał:

Czy daily czy nie, lepsze chłodzenie nie zaszkodzi. 

Oczywiście. Seryjna chłodnica pracuje na granicy swojej wydajności (ale wystarcza).

 

Pozdrowienia!
Ł.

Edytowane przez Luke Skywalker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


... SIP powinien dac szkolenia z zakresu wysluchiwania i wychwycania - na wczesnym etapie - podejrzanych dzwiekow dla posiadaczy STI...


Przeszkoliłem moją żonę w tym zakresie jak zaczynała jeździć moim WRX-em i „wysłuchała” wiskozę do regeneracji oraz świszczące łożysko w tyle skrzyni, czekam na termin w serwisie na wymianę.
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez dwa lata zrobiłem 11 000. Czyli mogę się spodziewać podobnej sytuacji za 6 lat...:mrgreen: To wtedy koszty  będą jak w GT . Aha, zapomniałem dodać, że  przez ten czas jeszcze byłem dwa razy na Kielcach,  ciekawe o ile Kielce skracają życie :D Mimo wszystko to jest jakiś dramat.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozmawiałem. Nie pisałem. Wszystko się dziś stało i nie miałem chwili przemyśleć na spokojnie. Dzięki za pomysł. 

No ja na torze nie byłem ani nie upalałem i nie planuje. Myślę, że zrobiłem wszystko co mogłem, by temu zapobiec lub odłożyć w czasie przynajmniej na 100kkm remont (jeszcze miałem w planach czujniki ciśnienia i temp. Oleju). A jednak to pewnie losowa sprawa. Moja teoria się nie sprawdziła. 

Edytowane przez allu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, chojny napisał:

Marketing, marketing, marketing...

 

 

Kiedyś jak mówili "Uwaga!!! Robimy coś fajnego, wyjątkowego to robili 22b" a teraz?

 

Robią remap. 

Lepsze to niż nic,  przynajmniej zaoszczędzenie czasu w cenie.  Normalnie to musisz zrobić termin,  kupić nowy wydech a tak już masz gotowe auto po remapie. :biglol:

A tak na poważnie to jeszcze do GD budy coś się tam działo,  zawsze w jakimś tam kraju coś zmieniali,  dodawali itd.  W nowszych modelach nie dzieje się praktycznie nic :(

Edytowane przez abecer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2018 o 18:04, faza20 napisał:

 


Przeszkoliłem moją żonę w tym zakresie jak zaczynała jeździć moim WRX-em i „wysłuchała” wiskozę do regeneracji oraz świszczące łożysko w tyle skrzyni, czekam na termin w serwisie na wymianę.

 

Taka żona to skarb, moja też jest czuła na wszelkie rodzaje szumy i piski, ale jak zostaną zlikwidowane to nawet nie zauważy,że dzielny mąż stanął na wysokości zadania i usunął usterkę.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...