Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, eddie_gt4 napisał:

 

 

wczesniej Impreza GT/ WRX / STI bylo autem do szybszej jazdy na roznych drogach... obecne STI jest zdecydowanie "zatemperowane" pod asfalt (szczegolnie Final Edition z tymi wszystkimi dokladkami), ale bieda w tym, ze niestety przegrywana z konkurencyjnymi autami asfaltowymi niemal pod kazdym wzgledem - ani to szczegolnie szybkie, ani zwrotne, ani komfortowe... 

Jak już tak wszyscy na nie narzekacie, to przypomnę Wam co można nim robić jak tylko sie umie.. ( wszyscy pewnie pamiętają ten  film promujący my15... chociaż może i nie:rolleyes:)

Pozdrawiam 

 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny film.

Nie jem pieczywa, nie mam na około miejsca zamieszkania takich dróg, STI to nie auto dla mnie :)

A poważnie - o tym pisałem wyżej - to auto o genach do właśnie takiej zabawy. Tylko ile trzeba w portfelu mieć i jak duże "cohones" żeby bawić się tak autem za 230k zł...? I czy mając powyższe, byłby to STI?

Edytowane przez Tsunetomo
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ponton500 napisał:

A tak w ogole to Uzalezniony od Subaru nie wychwala swojej marki? Jak smiesz. :)

 

Przestałem być uzależniony, od kiedy marka pojechała w stronę masowego klienta.....

Nie dla mnie cvt, nie dla mnie obecna oferta silnikowa, nie dla mnie cennik..... po prostu nie da się.

Coś bym znalazł w ofercie za wielką wodą, ale jak mam tam szukać, to raczej zainteresowanie pójdzie w kierunku GT350 lub ZL1 1LE ;).

 

10 godzin temu, Than_Junior napisał:

BRZ ma elektryczne wspomaganie i nikt nie narzeka, ze auta nie czuć - wręcz przeciwnie ;-) po prostu trzeba umieć konstruować auta!

 

Mustang i Focus RS też mają elektryczne wspomaganie i jest super. Ford umie ;).

 

 

21 minut temu, Tsunetomo napisał:

Tylko ile trzeba w portfelu mieć i jak duże "cohones" żeby bawić się tak autem za 230k zł...? I czy mając powyższe, byłby to STI?

 

Na pewno nie będzie to nowe STI, tylko profesjonalna rajdówka - na jakieś N12 starczy, może na coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2018 o 16:51, Tsunetomo napisał:

Czekam aż @Oktan się zmęczy sprzedażą tego bloba i zaproponuje dobrą cenę ;)

A co to jest dobra cena ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tsunetomo napisał:

Cytując klasyków "dychę dam" ;) 

 

Następny papuga  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rosaskc napisał:

Już tyle proponowałem i nie chcial puścić... @Oktan, jedenaście? :P

to moze licytacja w moim wątku aby tu nie śmiecić :D ale szybko idzie w górę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2018 o 21:59, haczyk napisał:

Ja mam swoje zamówione i czekam aż dojedzie. Napaliłem się na STI bo zawsze chciałem. Kiedy mnie stać na nowe STI, żona namawia na coś bardziej rodzinnego. Trochę ją rozumiem ale z drugiej strony to STI. 

Jakby jednak żonie udało się mnie przekonać do Outbacka, to będę mógł komuś odstąpić nówkę STI LE MY18

Jakby był ktoś chętny na Final Edition to odstąpię rezerwację. Osoba, która chce przejąć długo załatwia formalności, a pora już na rejestrację ze względu na normy emisji. Jeżeli do poniedziałku nie wpłynie zamówienie to auto jest do oddania.

 

Jak nie znajdzie się chętny, to STI zostanie u mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś problem z dokupieniem opony do STI ? Taka sytuacja - dziś musiałem wyrzucić jedna z montowanych sprzedażowo opon w kupionym w zeszłym roku STI. Przy próbie dokupienia nowej opony informacja od dealerów nie ma a od SIP - tez nie ma ? Czy kupując salonowe SUBARU SIP informował was że w przypadku awarii kupno nowej / nowych opon jest niemożliwe - rozumiem po 2,3 latach ale po kilku miesiącach ? ? A na marginesie może ktoś zmieniał serię i zalegają mu Dunlopy sport maxx rt 245/40/18 97W ?

Edytowane przez zk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, allu napisał:

Jak myślicie hella klaksony czerwone byłoby widać przez ten grill? Ma ktoś założone? 

 

Gdybym miał dziś zakładać zrobiłbym żółte ;)

 

 

IMG_20170312_155900.jpg

Edytowane przez Ayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 27.06.2018 o 22:21, Lisek napisał:

 

20 tys km w 3 lata? Auto stoi w muzuem i czasem po bułki?:)

U mnie 27000 km w 16 miesiecy i stuka przekladnia kierownicza ktora pojdzie go wymiany gwarancyjnej. 

 

 

 

Edytowane przez Seba77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Seba77 napisał:

 

Coś wiadomo z tą przekładnią?  wymienili ci ?

Stuka komuś na poprzecznych nierównościach, zwłaszcza w zakręcie, zaznaczę że żadnych luzów w zawieszeniu nie ma, stabilizator ok, a stuka.

 

U mnie tez stuka w MY16 od przebiegu ok 18 tys km.Obecnie 30 tys km najechane i sie wzmaga.Problem zgloszony w ASO i przekladnia zakwalifikowana do wymiany gwarancyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...