Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Adam12 napisał:

Jest osobny wątek o leasingach. Wrzuć do wyszukiwarki. Powinna pomóc.

 

O jakim aucie myślisz ? 

Przeglądając ten wątek od początku (olejowego wątku nie odważył bym się) napotkałem info o leasingach ale to był 16 rok. Więc pomyślałem że może tu się odezwę. 

 

Mam na myśli jedno słuszne STI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem ostatnio w JM na przegladzie i na stole lezalo zlecenie serwisowe Twojego auta .Rzeczywiscie przebieg jak na MY15 symboliczny . U mnie prawie 28000 km po 1,5 roku i majac swiadomosc ze nie bedzie nowego modelu troche mi go szkoda zajezdzac w trasach. Rozwazalem kupno innego taniego auta do zajedzania ale bez sensu robic koszty a dwa ze zbytnio lubie jezdzic STI zeby jezdzic jakas Kia badz Skoda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adam12 napisał:

Stąd moje wachanie.  To bardzo dobre auto. Mimo że nie jest doskonałe jeździ super.

Ja mam swoje zamówione i czekam aż dojedzie. Napaliłem się na STI bo zawsze chciałem. Kiedy mnie stać na nowe STI, żona namawia na coś bardziej rodzinnego. Trochę ją rozumiem ale z drugiej strony to STI. 

Jakby jednak żonie udało się mnie przekonać do Outbacka, to będę mógł komuś odstąpić nówkę STI LE MY18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Adam12 napisał:

 

na pewno znajdzie się chętny.

Bez wątpienia. Ja też byłem zmuszony zrezygnować ze swojej rezerwacji na STI MY18 i po tygodniu było po temacie.

Swoją drogą ciekawe jak te auta będą trzymać wartość za 3-5-10 lat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamilgt taki był plan ale moje byłe STi jeździ sobie już od lutego po Wrocławiu :)

Miałem upatrzony sprzęt od tego sprzedawcy: https://allegro.pl/uzytkownik/MotoLand84?order=m

 

W tej chwili widzę, że nie ma w ofercie dedykowanej ale mieli, w tym wątku pisałem gdzieś o tym i z tego co pamiętam @raju napisał, że u jednego z klientów montowali i wszystko dobrze działało.

 

 

 

Edytowane przez Ayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD ? a ktoś tego jeszcze używa ? ;)

 

https://www.youtube.com/user/notorious9i6/videos <- ten gość pokazuje w wrx swoje instalacje z andkiem ( miał 2 wersje ) - starszą wersje sprzedaje również gość z allegro.

Na www.subiespeed.com można obejrzeć 3 aktualne wersje tego radia, nie wiem czemu jest jednostka z nowym andkiem i mniejszą ilością ramu i nowsza z większą ilością, ale ze starszym andkiem... tak czy siak zbliża się nowy rok i nowa jednostka nowe będzie lepsze, a stare tańsze... a ja mam za dużo kombinacji żeby zmieniać bo jestem na HK :/ 

 

Może da się wyrwać fabryczną jednostkę z 2019 w przyszłości bo brakuje mi tylko porządnej obsługi ios... a tak to usb/blu...tfuh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...