Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

Carfit why

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Sorry za zamieszanie , i dzieki za PW od Was , ale jednak nie sprzedaje STI :) . Za pozostaniem przy jedynie słusznej marce ;) zdecydował Ford z ich koronnym produktem w postaci RS-a ;)

 

Uchyl rąbka tajemnicy o co chodzi z tym RSem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To u nas tanieje paliwo, a u was u źródła drożeje?? Chyba, że to chodzi o podwyżkę z 20 groszy na 30 groszy za litr   

 

U mnie w ZEA jakoś w połowie tamtego roku uwolnili ceny benzyny  i tylko raz była droższa niż 2 AED, a teraz tankuje po 1.59 AED = 1.77 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, że kombinujecie z BBSem, Speedlinem i Prodrivem jako zestaw letni.

Ja szukam czegoś w rozmiarze 18x8,5 (seria) ale z ET 38-40 (seria 55), wiem że przy takim odsadzeniu nic nie trze, a poza tym moim zdaniem wygląda to trochę lepiej.

Widzieliście coś fajnego, a przede wszystkim łatwo dostępnego w Polsce, w tym rozmiarze?

 

Zastanawiałem się nad JR18, bo mi się podobają, ale chcę coś lepszego.

Edytowane przez MDsuperstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspaniały, żeby jeszcze chciał bulgotać ;)@@kamilgt, co to za felunek?

 

dokładnie, to jedyny minus :( 

 

felgi to enkei sr6 polakierowane na czarno:

 

http://enkei.com/shop/performance/sr6/

 

 

@kamilgt - mój dziś podobnie...

 

przejrzałem stronę forestera - mega jest  B)  B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dokładnie, to jedyny minus :(
wiesz, wielu z nas chciało by mieć "taki" problem ;) poza tym zawsze można coś tam podłubać i poprawić, ale to chyba jednak dopiero po skończeniu się gwarancji... no, chyba, że nagrasz bulgot na płytę, podepniesz głośnik na zewnątrz WRX'a i będziesz to puszczał, problem tylko, żeby dostosować dźwięk do tego, jak auto jedzie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@mahu,aaaaaa sorry, to WRX! Tego jeszcze nie slyszalem, przepraszam. Myslalem, ze mowa o STI :)

spoko, w sumie zdziwiło mnie, dlaczego DIT brzmi dla Ciebie lepiej niż uturbiony 2.5 ale są różne perwersje :P

jeżeli zaś idzie o seryjny wydech to obecne STI rzeczywiście brzmi jakoś lepiej od Hawka i Lanosa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kurde, załamka normalnie. Felgi z UK przyjechały idealnie zapakowane ale trzy są do prostowania (NOWE!). Polecam sprawdzać zatem bez montażu opon jeśli ktoś jeszcze zamówi Prodrive GT1 made by Team Dynamics.

 

zartujesz? :huh: nie bedziesz reklamowal?

 

 

 

spoko, w sumie zdziwiło mnie, dlaczego DIT brzmi dla Ciebie lepiej niż uturbiony 2.5 ale są różne perwersje

 

:D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...