Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie ktoś mnie stąd pogoni do działu Kupię/Sprzedam ale zaryzykuję...

1. Czy któryś z Was chce "pozbyć się" (sprzedać) seryjnej dźwigni zmiany biegów? 

2. Czy ktoś jest zainteresowany zakupem OEMowego Short Shiftera w atrakcyjnej cenie?

Poproszę na Priva.

 

A teraz temat ocierającej klapy. Pamiętacie, że kiedyś wrzuciliśmy tutaj kilka tekstów o tym? Ja na razie nie drążę ale wstępnie wiem, że Subaru Polska chyba grzecznie odmówi jakiejkolwiek "naprawy" tego mankamentu. 

Poza klapą jeszcze wlot na masce z przodu. Też zdziera lakier.

Edytowane przez _adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem już trochę swoim sti więc mogę zrobić podsumowanie. Założenie było takie: auto do jazdy na codzien bo do upalania jest coś innego. Jak na razie w tej roli spisuje się znakomicie. E65 i W221 są wygodniejsze i mają więcej bajerów ale przesiadka z nich na sti nie robi większego problemu. Minusy jakie udało mi si do tej pory zauważyć to czasami skrzypiaca tylna półka i na kretej drodze długie światła mogłyby bardzie doswietlac pobocza. Jeżeli chodzi o zabawy na śniegu to dawno nie jeździłem autem tak łatwo prowadzącym się i nie przeszkadza tu nawet opona 245.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czasami skrzypiaca tylna półka
u mnie też skrzypi, tak  samo jak i  kilka innych plastików których nie umiem zidentyfikować.

 

 

 

Jeżeli chodzi o zabawy na śniegu to dawno nie jeździłem autem tak łatwo prowadzącym się i nie przeszkadza tu nawet opona 245.
+ 1  :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepsza oferta na pewno od tej niebieskiej ;) O ile faktycznie uszkodzenie było nieduże. Wrzucić parapet, heble aftermarket jakiś dobry, koło np. od STI i mamy całkiem fajny wóz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Małe pytanko mam ma może ktoś założone na aucie felgi o rozmiarze 18x9,5 et40?. Najarałem sie na volks te 37sl  ale trzeba czekać dwa miesiące na felgi wiec muszę zamówić żeby na lato były  :D, a boje żeby nie obcierały i pasowały na seryjnym zawiasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś z Was miał klienta na STI MY15 to rozważam sprzedaż , totalnie bez cisnienia , wersja TOP , + spojler , nowa oryginalna klapa , lakier położony książkowo , czyli fabrycznie , przyciemniane szyby tył , + hamulce przód Ngrupowe koszt ok 12 tys. , przebieg 11 tys. Olej wymieniany co 5 tys. .Wymieniony DP z kat. + remap 330KM i 480 Nm. oczywiscie mozliwy powrót do serii. 

Cesja leasingu w EFL na super warunkach + ubezpieczenie GAP do dogadania . 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Najarałem sie na volks te 37sl
  Felga super ale IMO bez obniżenia auta w 18" będzie niedosyt estetyczny, jakbym tak grubo szedł z felgami to szedłbym w 19", tym bardziej, że dla szerokości 9,5 to już wypadałoby wrzucić opony 255 szerokie.

 

Moje Prodrive wyjechały dziś z UK, będą we wtorek, w sobotę rano pojadę do chłopaków żeby złożyli mi koła i zrobię kilka zdjęć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jakie tam są dyfry przód i central?
 

 

zwykłe otwarte, centralny także + wiskoza

 

 

 

Tak z ciekawości, to jaka skrzynia siedzi w obecnym WRX (nie STi).

 

 

le czy to jest "klasyczne" pancerne 6MT, czy jakaś inna konstrukcja?
 

 

pewności nie mam ale moim zdaniem to nie ta skrzynia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony pewnie i tak rok wytrzymają to na przyszły rok chce włożyć 265-255/35 r18 i gwint ohlinsa jak fundusze pozwolą :D , ale nie od razu rzym zbudowano to powinno pasować a nad 19 też się zastanawiałem ale mi się w takim aucie bardziej większy balon opony podoba.Tu jest zdjecie jakie zobaczyłem i powiedziałem sobie że też tak chce: http://t3hclap.com/archives/1657

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ketivv powiedział le czy to jest "klasyczne" pancerne 6MT, czy jakaś inna konstrukcja? pewności nie mam ale moim zdaniem to nie ta skrzynia Chyba jednak ta sama, klasyczna ;)

 

Sorka, mój błąd. Myślałem, że pytanie było o wrx sti. W wrx-ie my15 nie mam pojęcia jaka jest skrzynia :rolleyes: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ketivv powiedział le czy to jest "klasyczne" pancerne 6MT, czy jakaś inna konstrukcja? pewności nie mam ale moim zdaniem to nie ta skrzynia Chyba jednak ta sama, klasyczna ;)

 

Sorka, mój błąd. Myślałem, że pytanie było o wrx sti. W wrx-ie my15 nie mam pojęcia jaka jest skrzynia :rolleyes:

 

Głównie CVT  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...