Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Widzieliście ostatnie wydanie tygodnika Motor ? Jest tam ponad 300 aut w teście prędkości w slalomie. Nowe STI wypada bardzo bardzo słabo :(

ehhh, ale o czym to świadczy? STI MY15 prowadzi się rewelacyjnie i jest naprawdę udanym samochodem - że inne są szybsze w slalomie? No i co z tego? Jak ktoś chce STI (no i stać go na to) to i tak je sobie kupi, bez względu ma jakieś testy. Ja bym brał w ciemno, tym bardziej, że STI takie podobne do mojego byłego EVO X ;)

  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście ostatnie wydanie tygodnika Motor ? Jest tam ponad 300 aut w teście prędkości w slalomie. Nowe STI wypada bardzo bardzo słabo :(

 

Idę o zakład, że slalom w Kielcach na SJS II stopnia wiele tych szybszych z Motorowego testu pojedzie wolniej niż STi MY15 ;)

 

Miałem malować OEM na złoto ale zostają one na zimę w oryginalnym kolorze. Na lato chcę jak kolega @turas  felgę GT1 Prodrive, tylko że w złocie, obecnie komplet 18" z wysyłką do PL kosztuje około 640 funtów, chyba, że uda mi się kupić wystawione na kresce Speedline.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widzieliście ostatnie wydanie tygodnika Motor ? Jest tam ponad 300 aut w teście prędkości w slalomie. Nowe STI wypada bardzo bardzo słabo :(

ehhh, ale o czym to świadczy? STI MY15 prowadzi się rewelacyjnie i jest naprawdę udanym samochodem - że inne są szybsze w slalomie? No i co z tego? Jak ktoś chce STI (no i stać go na to) to i tak je sobie kupi, bez względu ma jakieś testy. Ja bym brał w ciemno, tym bardziej, że STI takie podobne do mojego byłego EVO X ;)

 

W pełni się zgadzam, jednak głupio jak takie VW POLO jest choćby na papierze o wiele szybsze i w pierwszej dziesiątce stawki a STi gdzieś daleko za pierwszą setką . Druga sprawa, to taki pojedynek w realu na przykładowej pojeżdżawce w Kielcach mógłby mocno zaskoczyć, że Polo jest szybsze.

Aha, nie chce tutaj prowadzić dyskusji, że coś znowu jest lepsze od Subaru bo je się kupuje bardziej sercem.

Jedynie chciałem taki fakt na forum napisać, jak by ktoś nie przeglądał prasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ayu jak zamawialam to tez termin był chyba 3-4 dni. Po złożonym zamówieniu dowiedziałem sie, ze producent/dostawca ma ostatni komplet antracytow, a złote nie wiadomo kiedy moze dostarczyć. Teoretycznie mogli wcisnąć polaczkowi cos co im zalegalo na stanie. W dwóch innych sklepach dostałem info, ze juz ich nie produkują wiec brałem co było. :-)

Tu porównanie kolorów.

post-23796-0-98833500-1450383285_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre informacje z UK a propos złotych felg Prodrive:

Thanks for your recent email enquiry. I can confirm the suppliers have these in stock so if you would like to purchase them.

 

Rozważał ktoś jakie pasy szelkowe zamontować do seryjnego fotela? W Hawku nie miałem wątpliwości a tutaj ze względu na konstrukcję fotela jest zagadka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...