Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Alukasik - no i tak ma być  - skoro auto jest do codziennego użytku a nie tylko "do kościoła" :) A jak już 3latek krzyczy "tatuś gazu!" to chyba złapał bakcyla :)

@@wit411, gratki, pięknie wygląda, z parapetem będzie jeszcze zajefajniejszy :)

Mój trzylatek mówi do mnie - Tata jedźmy mitubusiu bo wajczy :D i jeszcze gada, że kupi sobie "Subaj" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po pół roku w końcu mój :wub: Załączone miniaturki

Wolsztyn-Kalisz / Kalisz - Wolsztyn - daleko nie jest :) A dwóch jeszcze w jednym miejscu nie widziałem obok siebie :)

Jestem po jazdach próbnych STI 2015 wersja ST000, czyli wersji "budżetowej" :biglol: . Mówiąc krótko, ten samochód: urywa jądra, mieli je dyfrem, wypluwa za dyfuzor i "mówi"- popatrz co narobiłeś :o:yahoo: . To teraz moja nowa miłooośśćć :wub: . Mimo wersji budżetowej w pakiecie dostaje się coś o czym nie wspomina żadna ze specyfikacji modelu Sti. Mianowicie, spojrzenia kobiet, których oczy mówią: "tak, chcę potrzymać twój lewarek" :biglol:.

 

Ps. Podziękowania dla chłopaków z salonu Automotive z Rzeszowa.

Matrix - w pełni się zgadzam :) Nie uważałbym natomiast wersji ST000 za budżetową, różnica to TOP jest w sumie niewielka (przy takim poziomie ceny). Co do tego dodatkowego elementu wyposażenia, o którym wspominałeś - moja żona czasem dostaje Subaru, żeby się przejechać, kiedy wraca to zawsze wylicza mi, ile to gimbusiarni na przystankach łby sobie poukręcało... Swoją drogą - żonka za kierą, z tyłu dwójka dzieci w fotelikach... Czy to już nie podpada pod profanację jakąś...? :)

 

 

jimi - każdy powód do jazdy jest dobry, zwłaszcza jeśli w grę wchodzą dwie świnie :D

Też nie uważam wersji ST000 za budżetową. Wszystko zależy od tego czego wymagasz od samochodu. Ja po żuku :wub:  dla odmiany chciałem mniej spartańskie STi i stąd wersja TOP.

 

Mam 198cm wzrostu. W ST000 miejsca na głowę mam mnóstwo a nie wiem jak będzie w STTOP.

Przy 192cm z przodu pełen luz, z tyłu dotykam głową sufitu.

 

Przy moim wzroście 177 cm siedząc najniżej jak to możliwe mam do sufitu 13 cm.

 

Dzięki mahu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayu - gdzie te chlapoki zamawiałeś? Gdzieś w PL? Wiem, że na subispeed.com to mają. I drugie pytanie - czy da się te chlapoki demontować w prosty sposób?


Oczywiście chodzi mi o demontaż bez pozostawiania widocznych śladów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordeczki zastanawiam sie żeby na codzień kupić nowe STI 2015 tylko czy to auto wytrzyma przy mnie :/

 

Jeżdzę dużo autostradą prędkości czasem przez kilkadziesiąt kilometrów powyżej 200 , a nie chciałbym kupić auta które bedzie stało tylko na gwarancji ?

 

Poprawili już w końcu coś można tym na codzień jezdzic z myślą że sie za chwile nie rozleci ?

 

Tak z ciekawości jak tam u kolegów wyglada spalanie przy normalnej jeździe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordeczki zastanawiam sie żeby na codzień kupić nowe STI 2015 tylko czy to auto wytrzyma przy mnie :/

 

Jeżdzę dużo autostradą prędkości czasem przez kilkadziesiąt kilometrów powyżej 200 , a nie chciałbym kupić auta które bedzie stało tylko na gwarancji ?

 

Poprawili już w końcu coś można tym na codzień jezdzic z myślą że sie za chwile nie rozleci ?

 

Tak z ciekawości jak tam u kolegów wyglada spalanie przy normalnej jeździe?

 

 

Dzisiaj zrobiłem trasę 200 km głównie po winklach i wyszło mi spalanie ok.10 L co uważam za wynik rewelacyjny. Przy przejazdach przez miasto spalanie od razu podchodzi pod 13 L. Można jechać ekonomicznie ale trzeba się postarać  :) Dla mnie nowe STi to świetna sportowa limuzyna na co dzień i samochód rajdowy jeśli zechcesz jeździć nieekonomicznie  :) czego chcieć więcej? Co do awaryjności - mam nadzieje że nie będzie mi dane się wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...