Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

dlatego wlasnie i wkleilem fote dywanikow z US rynku - oni tradycyjnie maja tam tzw. all-weather / heavy duty mats, ktore sa wykonane z grubej gumy i maja glebokie "lamele" "europejskie" dywaniki, niestety, tradycyjnie sa o glowe nizej :mellow:

gdzie mozna te z rynku US dostac ? ( napewno na ebay'u ale mam przykre doswiadczenia z zakupionymi na nim gratami ) europejskie są conajmniej o pare głów nizej i dealerzy powinni sie wstydzic ze cos tak kiepskiego oferuja do tak fajnych aut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karas, nie wypada mi reklamowac konkurencji dla SIP, ale poszukaj, w sieci znajdziesz sklepy z OEM czesciami, ktore sa wysylane i do Europy (tylko trzeba pamietac o formalnosciach celnych)

albo mozxe jakis ogarniety forumowicz pomoze Ci ze sprowadzeniem z US fajnych dywanikow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W Krakowie słyszałem o jednym, który zrobił bum

 

Slyszalem, ze podobno, ktos widzial, ale nie pamieta. Jestem pewien, ze gdzies czytalem i kolega potwierdzil, ze ktos mu powiedzial, ze znajomy serwisant sam wlasnymi rekoma widzial jednego, ktoremu sie zdarzylo, a przynajmniej tak wynikalo z opowiesci ;)

 

Troche to zaczyna przypominac opowiastki o Yeti ( nie tym!! :mrgreen: ) czy ufo :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kiedy ale pojawiła się specyfikacja STI MY16 na stronie WRX STI MY16

Jeśli dobrze zauważyłem to w najwyższej wersji pojawiła się srebrna obudowa lusterek zewnętrznych, lusterko wewnętrzne fotochromatyczne, dodatkowe wejście USB, pakiet ADVANCED (High Beam Assist oraz Subaru Rear Vehicle Detection). W obu wersjach jest też funkcja "przewagi hamulców". 

Na koniec, w mojej opinii automatyczne włączanie i wyłączanie reflektorów przednich to powinien być standard w obu wersjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cóż ta funkcja "przewagi hamulców" robi?

Nową technologią jest Brake Override, czyli zastosowanie "przewagi hamulców" gdy w tym samym czasie naciśnięty zostanie pedał hamulca i gazu. Funkcja ta pozwala uniknąć niechcianego przyspieszania. 

http://www.stanleysubaru.com/blog/2013/january/18/how-does-the-subaru-brake-override-system-work.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wit411 zbytnio się nie rozpisal ale za to wpadł do mnie dzisiaj i zrobiliśmy małe oględziny i test drive. Dla mnie to auto jest genialne, piękne z zewnątrz, w środku nareszcie zawitała cywilizacja, a i osiągi mnie pozytywnie zaskoczyły. Generalnie auto lepsze niż się spodziewałem... Gratuluję i dzięki za rypa :)

Tylko to sprzęgło jakieś takie masłowate, ale pewnie kwestia przyzwyczajenia.

Aaa no i jeszcze jedno. To pierwsze w historii STI które podoba mi się bez skrzydła....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, co tu dużo pisać  :yahoo:

Jutro wrzucę więcej zdjęć, a jeszcze więcej będzie jak zamontuje parapet  :)

Teraz przede mną kilkaset stron instrukcji  :P Skok cywilizacyjny między moją byłą a aktualną kochanką jest porażający.

 

PS.

 

ISR działa bez zarzutów. Dzisiaj musiałem wyciągać na warsztacie śrubę z opony. Jak tylko koła zawisły w powietrzu to policja już była w drodze  :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po jazdach próbnych STI 2015 wersja ST000, czyli wersji "budżetowej" :biglol: . Mówiąc krótko, ten samochód: urywa jądra, mieli je dyfrem, wypluwa za dyfuzor i "mówi"- popatrz co narobiłeś :o:yahoo: . To teraz moja nowa miłooośśćć :wub: . Mimo wersji budżetowej w pakiecie dostaje się coś o czym nie wspomina żadna ze specyfikacji modelu Sti. Mianowicie, spojrzenia kobiet, których oczy mówią: "tak, chcę potrzymać twój lewarek" :biglol:.

 

Ps. Podziękowania dla chłopaków z salonu Automotive z Rzeszowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po jazdach próbnych STI 2015 wersja ST000, czyli wersji "budżetowej" :biglol: . Mówiąc krótko, ten samochód: urywa jądra, mieli je dyfrem, wypluwa za dyfuzor i "mówi"- popatrz co narobiłeś :o:yahoo: . To teraz moja nowa miłooośśćć :wub: . Mimo wersji budżetowej w pakiecie dostaje się coś o czym nie wspomina żadna ze specyfikacji modelu Sti. Mianowicie, spojrzenia kobiet, których oczy mówią: "tak, chcę potrzymać twój lewarek" :biglol:.

 

Ps. Podziękowania dla chłopaków z salonu Automotive z Rzeszowa.

 

 

 

Matrix tak jak mówisz, nie ma co się zastanawiać!  :D

Ja już przepadłem  :lol:

post-10341-0-24469000-1445201264_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem po jazdach próbnych STI 2015 wersja ST000, czyli wersji "budżetowej" :biglol: . Mówiąc krótko, ten samochód: urywa jądra, mieli je dyfrem, wypluwa za dyfuzor i "mówi"- popatrz co narobiłeś :o:yahoo: . To teraz moja nowa miłooośśćć :wub: . Mimo wersji budżetowej w pakiecie dostaje się coś o czym nie wspomina żadna ze specyfikacji modelu Sti. Mianowicie, spojrzenia kobiet, których oczy mówią: "tak, chcę potrzymać twój lewarek" :biglol:.

 

Ps. Podziękowania dla chłopaków z salonu Automotive z Rzeszowa.

 

 

 

Matrix tak jak mówisz, nie ma co się zastanawiać!  :D

Ja już przepadłem  :lol:

 

Wit411, masz STTOP. Napisz proszę jak dużo obniża podsufitkę szyberdach, jeśli masz porównanie z ST000? Mam 198cm wzrostu. W ST000 miejsca na głowę mam mnóstwo a nie wiem jak będzie w STTOP. Jak jeździłem Levorgiem (ta sama mniej więcej kabina co sti), to miejsca na łeb było w miarę dużo, mimo szybera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po pół roku w końcu mój :wub: Załączone miniaturki

Wolsztyn-Kalisz / Kalisz - Wolsztyn - daleko nie jest :) A dwóch jeszcze w jednym miejscu nie widziałem obok siebie :)


Jestem po jazdach próbnych STI 2015 wersja ST000, czyli wersji "budżetowej" :biglol: . Mówiąc krótko, ten samochód: urywa jądra, mieli je dyfrem, wypluwa za dyfuzor i "mówi"- popatrz co narobiłeś :o:yahoo: . To teraz moja nowa miłooośśćć :wub: . Mimo wersji budżetowej w pakiecie dostaje się coś o czym nie wspomina żadna ze specyfikacji modelu Sti. Mianowicie, spojrzenia kobiet, których oczy mówią: "tak, chcę potrzymać twój lewarek" :biglol:.

 

Ps. Podziękowania dla chłopaków z salonu Automotive z Rzeszowa.

Matrix - w pełni się zgadzam :) Nie uważałbym natomiast wersji ST000 za budżetową, różnica to TOP jest w sumie niewielka (przy takim poziomie ceny). Co do tego dodatkowego elementu wyposażenia, o którym wspominałeś - moja żona czasem dostaje Subaru, żeby się przejechać, kiedy wraca to zawsze wylicza mi, ile to gimbusiarni na przystankach łby sobie poukręcało... Swoją drogą - żonka za kierą, z tyłu dwójka dzieci w fotelikach... Czy to już nie podpada pod profanację jakąś...? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...