Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

STI.

Jezdzilem pare dni temu Mustangiem GT i baaardzo jestem rozczarowany.

Cruising i lans jak najbardziej. Do sportu wiele mu brakuje.

Jedyne co to wyglad miazga!!

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1442004424.352725.jpg

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1442004436.465308.jpg

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1442004451.017766.jpg

Getapatalked

Az tak źle ? Zbierał raczej pozytywne opinie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem slabo :) alonto moja opinia tylko - moze sie nie znam.

Zawias dla mnie zdecydowanie za miekki - co naciskasz gaz to patrzysz w niebo, precyzja ukladu kierowniczego rowniez nie zachwyca.

 

 

 

Getapatalked

No i wnetrze jakosciowo slabe

 

 

Getapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem slabo :) alonto moja opinia tylko - moze sie nie znam.

Zawias dla mnie zdecydowanie za miekki - co naciskasz gaz to patrzysz w niebo, precyzja ukladu kierowniczego rowniez nie zachwyca.

 

 

 

Getapatalked

No i wnetrze jakosciowo slabe

 

 

Getapatalked

 

Cóż jak zwykle w autach rodem  US 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza ze GT ma kosztować 160K co jest mega okazyjna cena jak na prezencję tego auta.oczywiscie BMW to to nie bedzie jezeli chodzi o prowadzenie ale za to jak wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wiem, czy temat już ktoś podnosił, ja już raz pytałem (bez odpowiedzi) ale zaryzykuję i zapytam ponownie - czy ktoś gdzieś widział jakieś ładne złote koło, które dobrze prezentuje się na nowym WRX STI? Ja widziałem jedynie widziałem tylko złote malowanie dla modelu standardowych czarnych felg. No i pozostaje jeszcze ta felga kuta, która występowała w amerykańskiej wersji "launch edition". Ktokolwiek widział / ktokolwiek wie?

Kupiłem niedawno używane Speedline Corse 2120. Wydaje mi się, że będą wyglądać ok. Oddałem ja własnie do renowacji i malowania, jest trochę problem z dobraniem właściwego złotego koloru, ale zobaczymy. Jak nie wyjdzie złoty, to będą białe  :evil2:. Na ten sezon będę na nie zakładał opony zimowe, mogę pokazać zdjęcia jak już będzie gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak to klasyk tego forum mawiał... "ryje przodem jak podkuta świnia na terakocie" 

 

 

Czyli kto? ;) 

 

 

 

Kogo witamy, kogo gościmy  ;)

 

Kto, kto... nikt nie odpowiedział, widać ze starej gwardii niewielu nam tu zostało  :mellow:

 

Nie kto inny jak  Loucypher   ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka historia z przed chwili; Siedze sobie i przegladam forum, młody śpi w pokoju obok, a małżonka ogląda M kak miłość i nagle słysze " szybko patrz co tam stoi " spoglądam na tv a tam piękne My 15 sobie parkuje przy ulicy i tylko jakiś gość je przysłania badziewną astrą ;):)  Od dzisiaj jestem fanem tego tasiemca, a od jutra zaczynam śledzić poczynania rodziny Mostowiaków :biglol: 

P.s Przyznawać sie czyje to?  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka historia z przed chwili; Siedze sobie i przegladam forum, młody śpi w pokoju obok, a małżonka ogląda M kak miłość i nagle słysze " szybko patrz co tam stoi " spoglądam na tv a tam piękne My 15 sobie parkuje przy ulicy i tylko jakiś gość je przysłania badziewną astrą ;):)  Od dzisiaj jestem fanem tego tasiemca, a od jutra zaczynam śledzić poczynania rodziny Mostowiaków :biglol:

P.s Przyznawać sie czyje to?  :D

 

ok, żona ;) oglądała i zawołała ;) ale spoko, są różne perwersje, można i M jak miłość oglądać :OO:

Pewnie Lucjana ;) W innych kręgach znany jako Lucek, diabeł taki ;) (Chojny pisze o nim dwa posty wyżej :evil2: )

 oplułem sobie laptopa jak to przeczytałem, zatem klik w zielone :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayu, przepiękny ten Twój WRX STI. Czekam z niecierpliwością co wymyślisz ciekawego z felgami... ;)

 

Dzięki. Zmiana felg jeśli w ogóle to na lato. Na zimę są już pomalowane w czarny połysk BBSy 17" z US Bloba/Hawka.

 

 

Dywaniki przyszły? ładne? dobre będą?
Mam, nie są ładne, nie miałem czasu przymierzyć jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne te wrx-y! :) Podoba mi się, że nadwozie jest takie samo jak w STI, a nie jak w Lanosie, co dawali do wrx wąską budę od 1.5.... :facepalm:

Oprócz napędu, hamulców, pewnie dłuższej przekładni zauważyłeś jakieś znaczące różnice w stosunku do STI?

Heble i tu i tu do zmiany tak czy siak, wymiana przekładni też prosta... Tak samo zawieszenie... Może to być niezła alternatywa dla STI 2.5 tylko pytanie zasadnicze jak się będzie sprawował ten 2.0 DIT w dłuższej perspektywie? :rolleyes:

Edytowane przez Gaceq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kopiujcie całych postów ze zdjęciami  ;)

 

Oglądaliśmy Kamila auto. Bardzo fajne. Oczywiście jak ktoś potrzebuje upalatora to będzie modził jak pisze @Gaceq ale jak ktoś tak jak ja na przykład traktuje STI jako w miarę  szybko przemieszczający się pojazd z duszą a tylko czasem ma zamiar wybrać się na tor podszkolić swoje umiejętności to STi z minimalnymi zmianami jest w sam raz.

 

Przyszły "prezenty" do mojego :D

34ex8c7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...