Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra zajrzałem do książki i już wiem :D

 

Drugie pytanie - czy ma ktoś u siebie oryginalne dywaniki gumowe?

 

O te:

 

09e17670d649cf873bc6589067d8c2.jpg

 

??? Jak one się sprawują? I jak z "zapachem"? Czuć gumę jak w tych tanich czy jest ok?

 

Ładnie wyglądają... i nic poza tym. Bardzo szybko robi się w nich dziura. Na jeden sezon dadzą radę.. No może dwa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Co pokazuje ten wyświetlacz z 4 kołami? Jak ruszę to robią się zielone i pokazuje, że rozkłada napęd na 4 koła. Ok, to rozumiem, ale po co jest ta oś czasu na dole (30sek)? U mnie na niej jeszcze nigdy się nic nie pokazało - nawet nie wiem co ma się tam pokazać....

 

Poszalej trochę to będziesz wiedział. Włącz np. Trac Mode i zrób szybko zakręt.

Kiedyś myślałem, że wyświetlacz pokaże tylko koło, które traci przyczepność ale mrugają wszystkie więc to tylko taki bajerek wizualny. 

Panowie, wy w szpilkach jeździcie czy te dywaniki są takie... delikatne?  :huh:

 

Delikatne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyzby nadchodzil S207? :twisted:

 

b3cb6fae8b.jpg?ct=786b7c357e93

 

p1m.jpg?ct=e569e77bf97e

Nice, very nice :)

Co gorsza czerwony lakier na STI wygląda naprawdę nieźle - na Plejadach w Wiśle było takie demo z JM Auto - na żywo kolor robi wrażenie, tylko, czy prawdziwe STI może być czerwone... :huh:

Edytowane przez mahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobra zajrzałem do książki i ju@@kamilgt, ż wiem :D

 

Drugie pytanie - czy ma ktoś u siebie oryginalne dywaniki gumowe?

 

O te:

 

09e17670d649cf873bc6589067d8c2.jpg

 

??? Jak one się sprawują? I jak z "zapachem"? Czuć gumę jak w tych tanich czy jest ok?

 

Ładnie wyglądają... i nic poza tym. Bardzo szybko robi się w nich dziura. Na jeden sezon dadzą radę.. No może dwa..

 

@@kamilgt, ja mam te''gumy'' w Forku i muszę przyznać, że jestem bardzo zdziwiony opinią Kolegów.

Przejechaliśmy  z żoną ponad 50k km. Dywaniki zdają egzamin z trwałości celująco. Dodatkowo są estetyczne. Łatwo je umyć nie odbarwiają się, nie śmierdzą gumą, nie przesuwają się, nawet gdyby nie używać widocznych na fotce haczyków (na spodzie gumy są kolce trzymające pewnie do wykładziny podłogi auta).

Dodam, że prowadzimy auto na zmianę z żoną, która bardzo często nosi szpilki (a nawet jak nie to wysoki obcas) i nie widzę kompletnie żadnego zużycia gumy - czy to po stronie pasazęra, czy kierowcy. Nie zgodzę się też że dywaniki są cienkie - sa grube, a zwłaszcza w obrębie pedałów.

 

 

Panowie, wy w szpilkach jeździcie czy te dywaniki są takie... delikatne? :huh:

no właśnie wg mnie są trwałe, dlatego tak się dziwię.

 

 

bpage-212#entry2311736

 

Czyzby nadchodzil S207? [:twisted:]

STI z tym wlotem - wygląda pięknie jak dla mnie, myślę, że w każdym kolorze.

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wiem, czy temat już ktoś podnosił, ja już raz pytałem (bez odpowiedzi) ale zaryzykuję i zapytam ponownie - czy ktoś gdzieś widział jakieś ładne złote koło, które dobrze prezentuje się na nowym WRX STI? Ja widziałem jedynie widziałem tylko złote malowanie dla modelu standardowych czarnych felg. No i pozostaje jeszcze ta felga kuta, która występowała w amerykańskiej wersji "launch edition". Ktokolwiek widział / ktokolwiek wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra a teraz pytanie z życia wzięte - aktualne STI 2015 czy najnowszy Mustang 5.0 V8?

 

Obydwa w cenie okolo 180.

 

Zdecydowanie STi,choć ten najnowszy mustang robi wrażenie.A najlepiej ani jedno ani drugie tylko jakieś klasyczne typeR  :D  albo jeszcze lepiej 22b :wub: . Te nowe "wózki sklepowe" to już nie to samo co kiedyś, choć bym przygarną i tego nowego od biedy :D . 

Edytowane przez ursusraketa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STI.

 

Jezdzilem pare dni temu Mustangiem GT i baaardzo jestem rozczarowany.

Cruising i lans jak najbardziej. Do sportu wiele mu brakuje.

 

Jedyne co to wyglad miazga!!

 

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1442004424.352725.jpg

 

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1442004436.465308.jpg

 

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1442004451.017766.jpg

 

 

Getapatalked

Dzięki za wrażenia, ale napisz coś więcej - co konkretnie rozczarowało w Rumaku i czy masz doświadczenia z jazd STI 2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...