Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

filmik z pomiarami spalania :)

https://youtu.be/C2_UiFkAnDg

 

W miescie mniej niz forester 2.0NA? Chyba mam domyslnie wlaczony tryb DYNAMIC :-)

 

Wlasnie skonczylem zabawe konfiguratorem golfa R i doszedlem do wniosku jaki juz wielokrotnie sie tutaj przewijal a propos VAG'ow. Kupic golasa nie problem, problem go doposazyc. Z gadzetami jak w STI okazuje sie malo atrakcyjny, drogi i mniejszy niz subarowski sedan.

Edytowane przez Fiji
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie bawić konfiguratorem. Jakież to gadżety ma Sti co nie ma ich R-ka ?

 

Z pierdolek:

skorzana tapicerke: w golfie doplata 8 albo 12 tysiecy.

keyless - 1600

blind spot - 1400 (w sti ma byc w modelu 2016)

kamera cofania - 900 + system multimedialny (1200 albo 2200/6200 jesli z nawigacja)

zlacze aux/usb ;-) 260 (a wymaga tej stacji multimedialne za 6200)

podgrzewane siedzenia i szyba przednia: 600

skladane lusterka - 730

dach panoramiczny - 3800, w sti tylko maly szyberdach

poduszki boczne tylne - 1630, nie wiem jak w sti, w specyfikacji sa opisane przednie + kurtyny

Edytowane przez Fiji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

WRX Limited z EyeSight - marzenie 
 

 

Ile w Polsce by coś takiego było warte? 

 

Znaczy jaka cena była by odpowiednia za taki WRX 2.0 DIT 6MT??

 

Był by to prawdziwy rarytas nawet na skalę europejską :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazje nie istnieją istnieją tylko ludzie ktorzy dają sie na nie nabrać ;)

życzę powodzenia dojściem do ładu z tym progiem zwłaszcza ze wyglada to jak by ktoś juz cos tam naciągnął zeby lepiej wyglądało i nie straszylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazje nie istnieją istnieją tylko ludzie ktorzy dają sie na nie nabrać ;)

życzę powodzenia dojściem do ładu z tym progiem zwłaszcza ze wyglada to jak by ktoś juz cos tam naciągnął zeby lepiej wyglądało i nie straszylo.

 

na moje oko na nowych częsciach max 15-20 tys.  więc mysle że naprawdę warto. gorzej że pewnie naprawa bedzie trwała z 3 miesiace ze wzgledu na skąpą dostępnosc czesci jeszcze . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież obydwie strony dostały + pokrywa bagażnika.

W dodatku już naciągane, prostowane, klepane - może być niezła mina.

I dlaczego nie wystrzeliły poduszki ? A może już wymienione ?

 

2x drzwi , 2 x tylni błotnik , spojler , próg , plastiki , pierdoły , moim zdaniem max. koszt części ok 15 tys. brutto. + koszt robocizny który nie przekroczy raczej 5 tys. . poduszki ( a własciwie kurtyny ) mogły spokojnie nie wystrzelić . Kupując po targowaniu za pewnie 100k + 20k za naprawę i tak moim zdaniem sie opłaca . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ktoś za na własne życzenie odpuszcza z 40K ? nie kupuje tego ;)

byc moze jest drugie dno , i wcale nie jestem pewien tego co pisze , ale też nie mozna założyc sytuacji że gość kupił auto , zrobił szkodę , dostał dobre odszkodowanie ( w to akurat watpie ;) ) i sprzedaje bo zderzył sie ze ścianą proceduralną , okresem oczekiwania, a gość jest majętny i ma to w d… kupi sobie nowe bezwypadkowe , moze inną markę . 

Takie sytuacje w Polsce sie coraz czesciej zdarzaja, i ludzie majętni idą na łatwiznę . sprzedają szybko i okazujnie takie auto, handlarz kupi , a on mając swiety spokój idzie do salonu po nowe . 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna masz racje ale jak widze ze juz jest naciągane to z założenie dziękuje bo jest duża szansa ze i mnie naciągną ;)

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna masz racje ale jak widze ze juz jest naciągane to z założenie dziękuje bo jest duża szansa ze i mnie naciągną ;)

 

moim zdaniem naciagane jest żeby zamknąć w miarę szczelnie drzwi i nie kapała woda od góry , a swiadczy o tym brak bolca bezpieczenstwa w tylnych prawych drzwiach :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj ludzie kupujacy nowe auto maja pakiet OC/AC serwisowy( ten kogo stac na takie nowe auto raczej paru groszy na ubezpieczeniu nie oszczędza) tzn oddaje auto do ASO tam jest naprawiane na oem gratach i o nic sie nie martwi... Po takiej naprawie mozna wziazc wieksza kase za samochód + info ze było naprawione na ori czesciach w ASO - to  "rzetelna" informacja dla nowego nabywcy. Wiec albo właściciel jest naprawde bardzo wygodnicki albo tak jak ktos napisał moze to byc niezla mina ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...