Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko dlaczego ma zasłonięty wlot do IC? Silnik bez turbo? (Wiem forester nie ma wlotu, ale WRX ma)

Na zdjęciach robionych z tyłu nie widać wydechu - wygląda jakby w ogóle nie go było.

Może to prototyp napędu elektrycznego ?

 

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie, pierwsze które i się podobają.

 

skąd wiesz ze nie produkowane?

Pierwsze złote, BBS-y były dostępne w Launch Edition w USA. Standardowe felgi na Europę tylko pomalowane na złoto widziałem tylko raz, na zdjęciach z premiery STI MY15 w Niemczech. Myślę, że ewentualnie Dyrekcja mogłaby powiedzieć więcej ale sądzę, że nie zaprząta Sobie głowy takimi szczegółami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy się dowiemy co padło w tym STi:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=733915546677589&set=gm.832311003459961&type=1&theater

Jezeli to standardowe przypadłości 2.5T to stwierdzam że mimo rzekomego skoku jakosciowego w prowadzeniu i wyposażeniu to nowe STi to niestety bubel.......

Bardzo bym chciał żeby to jednak był brak paliwa.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy się dowiemy co padło w tym STi:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=733915546677589&set=gm.832311003459961&type=1&theater

Jezeli to standardowe przypadłości 2.5T to stwierdzam że mimo rzekomego skoku jakosciowego w prowadzeniu i wyposażeniu to nowe STi to niestety bubel.......

Bardzo bym chciał żeby to jednak był brak paliwa.......

A w czym rzecz? Bo FB pisze, że zawartość chwilowo niedostępna, chyba, że to mnie nie wpuszcza, bo nie mam FB, więc tym bardziej zapytam - w czym rzecz? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

przemekka - byłem dziś na torze i widziałem jak go Mikiciuk upalał - nic szczególnie złego nie było... normalna jazda po torze.

Na torze nie padło, bo to auto na tor jest, a nie na autostradę ;)

 

 

Nieprzesadzajmy, że jazda z Torunia do Strykowa autem, które nie ma roku i ma około 10 000 km to jakiś problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie pegi, nie każdy silnik 2,5 tak kończy :) Widziałem również moje roczniki po UPG w okolicach 30 tys. km a swoim przejechałem już 60 tys. i (odpukać) na razie spokój :)

 

Edit: Ciekaw jestem ile ten miał przejechane, domyślam się że przynajmniej te 3 tysie miał skoro na tor go zabrali :)

Edytowane przez pencilpaul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może założymy już teraz wątek "Moje Subaru na laweci" ? :P

Ja z takiej okazji się na Forum znalazłem. Ale to SBD było  ;)

 

 

Spokojnie pegi, nie każdy silnik 2,5 tak kończy :) Widziałem również moje roczniki po UPG w okolicach 30 tys. km a swoim przejechałem już 60 tys. i (odpukać) na razie spokój :)

 

Miałem SBD (laweciarza), potem następnego, miałem EJ25 (MY 06), teram mam następne 2.5. Gdybym się stresował dawno już kupiłbym skodę 1.9 tdi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To może założymy już teraz wątek "Moje Subaru na laweci" ? :P

Ja z takiej okazji się na Forum znalazłem. Ale to SBD było  ;)

 

 

Spokojnie pegi, nie każdy silnik 2,5 tak kończy :) Widziałem również moje roczniki po UPG w okolicach 30 tys. km a swoim przejechałem już 60 tys. i (odpukać) na razie spokój :)

 

Miałem SBD (laweciarza), potem następnego, miałem EJ25 (MY 06), teram mam następne 2.5. Gdybym się stresował dawno już kupiłbym skodę 1.9 tdi ;)

 

Słuszne podejście :) Mój stary SAAB jeździ więcej na lawecie niż na własnych kołach :D Dlatego wykupiłem rozszerzony pakiet Startera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...