Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

a tu sobie jedzie ;)

 

 

Dobre wiadomości w motorze.Nowy WRX ma być od obecnego sedana Sti o 9,5 cm szerszy 8 niższy 6 krótszy ale za to aż 13,5cm większy rozstaw osi ! Mają być wersje wrx i wrx Sti,to fajnie bo będzie alternatywa cenowa.Mnie to bardzo przypomina politykę EVO tam też występują podobnie skonfigurowane wersje.Ma być też hatchback.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zywo ta koncepcyjna bryla wyglada bardzo konkurencyjnie z innymi samochodami ktore byly na wystawie, zdecydowanie jest to najodwazniejszy WRX jaki byl kiedykolwiek prezentowany. Mozna sie w nim dopatrzec elementow wzorujacych sie na obecnej wersji STI, BMW serii 5, oraz Jaguara czy Astona Martina. Z takich osobistych obserwacji to okna sa jednak za male - wiem ze jest na to moda, ale jak siedzialem w Mazdzie 6 to czulem sie jak w bunkrze - slaba widocznosc, poza tym zwis z przodu jest zdecydowanie za krotki, jak na naped na 4 kola, takze albo to zmienia, albo bedzie tylko tylni naped. Tak czy inaczej podejrzewam ze tradyczyjnie Subaru wypusci cos brzydkiego, na co wszyscy beda narzekac a po kilku latach wszyscy beda to auto kochali. Pozyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy najodważniejszy jest właściwym określeniem.

Najodważniejszy mógł być bug, bo był po prostu najbrzydszy albo lanos bo był pierwszym hatchem i to z ramkami ;)

Na pewno ten jest najładniejszy B) O SAWD bym się nie martwił, nie sądzę żeby FHI odważyło się na taki krok i zrobiło z kultowej fury ośkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę żeby FHI odważyło się na taki krok i zrobiło z kultowej fury ośkę.

moim zdaniem nie ma na to szansy.SAWD być musi i to w najlepszym wydaniu.

Ja uparcie dopatruję się podobieństw stylistycznych z EVO,przynajmniej w ogólnym zarysie,koncepcji i profilu.

 

Faktycznie to może byc koniec z doskonała widocznością i dużymi szybami które były dotychczas charakterystyczne dla Subaru,no ale coś za coś,estetyka zwycięzyła tym razem,no chyba że do premiery coś się zmieni.Pewien jestem że to będzie ciekawy model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrze na tego WRXa i jest super. Mega mi się podoba jako auto, agresywny, wyjątkowy, oryginalny. Ale... Niestety gdybym nie widział go ze znaczkami, ani nie wiedział wcześniej, że to jest Subaru to nie domyśliłbym się, ze to akurat ta marka. Jest piękny ale totalnie oderwany od dizajnu Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrze na tego WRXa i jest super. Mega mi się podoba jako auto, agresywny, wyjątkowy, oryginalny. Ale... Niestety gdybym nie widział go ze znaczkami, ani nie wiedział wcześniej, że to jest Subaru to nie domyśliłbym się, ze to akurat ta marka. Jest piękny ale totalnie oderwany od dizajnu Subaru.

 

No tak, wszystkie inne subaru przecież można rozpoznać na pierwszy rzut oka :P elementem charakterystycznym designu subaru jest przecież potròjny grill...a nie, grill szesciokatny...a nie, skrzydła w grillu...a nie, szyby bez ramek! A nie... yyy :mrgreen:

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...