Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

tył mi się bardzo podoba, z boku ładna linia, a przód może być, ale taki trochę zbyt sztampowy, podobny do wszytkiego co się obecnie produkuje..

znając subaru to ono jest niefotogeniczne i na żywo będzie 100x lepiej wyglądać niż na zdjęciach. :D

Zresztą pożyjemy, zobaczymy co z tego będzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie te wiadomości przerażają!

 

1. Jeżeli chodzi o wielkość to GC-GD jest idealna.

2. Nazwa powinna być zachowana Impreza to impreza wszyscy wiedzą że chodzi o auto sportowe. Ewentualnie rozdzieliłbym WRX od STI

3. Jeżeli chcą stworzyć auto dla ludu niech stworzą pod nową nazwą.

4. Płyta Yarisa przypomina mi już takie wynalazki jak Clio 2.0, Fiestę, czy np. tego peugeota 205 powrót do przeszłości mi nie odpowiada - to ma być auto sportowe?

5. 1.6 czy to nie brzmi śmiesznie? Nawet jeśli będzie miało 300 koni to będzie to dziwna pojemność w aucie sportowym. Minimum 2.0 , takie moje zdanie.

6. Kontynuowałbym drogę 2011 to autko w sedanie naprawdę jest piękne. W USA bardzo popularne. Jedyna jego wada to cena!

7. Proponuję jej obniżkę i wszystkie problemy ze sprzedażą rozwiązane. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Coraz bardziej zaznacza się udział nowego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, niech będzie tani, szybki i ma napęd na 4 koła ten który znamy i kochamy + nawet małego bokserka (wychowa się szczeniaczka na porządnego boksera). Z resztą sobie jakoś poradzimy. Gorzej niż pierwsze WRX (bugi) jeździć na pewno nie będzie. A to jak wygląda dla mnie sprawa poboczna. Znowu to powiem: gorzej niż pierwsze WRX (bugi) wyglądać nie będzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...