Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

"Coś" więcej się zadziało pod maską.

FB_IMG_1547497461451.jpg

FB_IMG_1547497730374.jpg

Godzinę temu, Luke Skywalker napisał:

Czerwone dodatki we wnętrzu są obłędne! 

 

Pozdrowienia!

Ł.

Racja, ale już były w poprzednich S :)

Więcej wnętrza:

FB_IMG_1547497725925.jpg

 

Plus detale:

FB_IMG_1547497721602.jpg

FB_IMG_1547497715293.jpg

FB_IMG_1547496991433.jpg

Edytowane przez MDsuperstar
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglad to oczywiscie sprawa dyskusyjna ale uwazam ze w latach 80 potrafili jakos lepiej stylistycznie rozwiązać te nakładki byłotnikow.Jak jeszcze tył i próg obleci to naklejenie tego kawałka plastiku z tymi skrzydełkami jako jeden jeden element....dzijzas :facepalm: 

Rasza fajna ale i tak nie ma sie co ślinić bo pewnie i tak wszystkie sprzedane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zelazny one chyba wszystkie są niebieskie - rzuć okiem na komorę silnika :)

@filipk93 turbo, wtryski i dolot - inne

 

8 godzin temu, turdziGT napisał:

naklejenie tego kawałka plastiku z tymi skrzydełkami jako jeden jeden element....dzijzas :facepalm: 

Generalnie samochód fajny, ale to co wspomniałeś to jest pogrom. Wygląda to jak dorzucone do projektu na ostatnią chwilę. Przednie poszerzenia są tylko w górnej części, potem specjalnie jest to wielkie logo, jako próba zamaskowania różnych poziomów nadkola. Z tyłu podobnie, poszerzenie dopasowane do seryjnego progu i wlotów z S207/08 - 7 różnych, niepasujących powierzchni...

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego dodali nakładki, poszerzenia a koła siedzą jak wcześniej, wyszło jakby ET felg było źle dobrane , bo koła są w środku auta a nie na obrysie. Do tego koła jakieś za małe do tak przestylizowanej budy.  :(

 

Na renderach jest super a "na żywo" koła za małe. 

 

Wnętrze super!! :thumbup:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mavvverick napisał:

No to teraz pytanie do Dyrekcji - czy na Polski rynek trafi jakieś S209? Czy jest jakaś lista na którą można się zapisać oraz, jeżeli tak, gdzie i jak to zrobić ? :) Jestem poważnie zainteresowany. 

Zapomnij, STI u nas już umarło. Co najwyżej możesz kupić potwora z 1.6 114KM pod maską :P

Edytowane przez skwaro
  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego filmu i komentarzy, wnioskuję, że cena w USA za S209 to będzie ponad 60k USD.

Ciekawe ile by S209 kosztowało w Polsce gdyby było dostępne.

 

 

Z tych samych komentarzy, trafiłem na ciekawy link: http://type-ra.info/petition/

Wygląda, na to że klienci '18 Type RA czują się pokrzywdzeni lekko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lukaswoj napisał:

Wygląda, na to że klienci '18 Type RA czują się pokrzywdzeni lekko.

 

Dziwisz się?

 

Jak wsiadłem do starego RA to myślałem że zwariuje ze szczęścia taka przepaść technologiczna a  dzisiaj RA właściwie nic nie znaczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, chojny napisał:

 

Dziwisz się?

 

Jak wsiadłem do starego RA to myślałem że zwariuje ze szczęścia taka przepaść technologiczna a  dzisiaj RA właściwie nic nie znaczy. 

No nie dziwię się.

 

Jako, że przytuliłem jednego z ostatnich dziesięciu w PL, to trochę wiem jakie to uczucie (niby wiesz, że przepłacasz ale serce nie dopuszcza rozumu do głosu) chociaż z drugiej strony - gdy porównywałem ofertę z polskiego rynku to wychodziło na to, że Final Edition nie jest wcale specjalnie droższy od najlepszej wersji katalogowej + ekstra zakup wszystkich dodatków więc może na rynku polskim aż takiej różnicy nie czuć.

 

Ale gdybym mieszkał w USA i kupił ten miesiąc czy dwa temu type RA to podpisałbym się pod tą petycją obiema rękami.

Jak to dobrze, że w Polsce nie ma tego "problemu" ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym niby są pokrzywdzeni?

Kupili kompletne pojazdy, które wypuszczono w limitowanej liczbie, która się nie zwiększy. Kupili je w zawyżonej cenie (względem tego co oferował samochód), co było podkreślane niemal we wszystkich recenzjach i opiniach. Samochody posiadały unikalne (względem ówczesnego STI) części, wątpię jednak, żeby umowa sprzedaży przewidywała wyłączność (na przyszłość) tych części dla właścicieli RA. Rozgoryczenie wynika chyba z tego, że kupujący potraktowali zakup inwestycyjnie, a teraz notują spadki wartości (co zresztą podkreślili).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MDsuperstar napisał:

Ale to już jest bardzo fajne :wub:

Screenshot_20190115-084407.png

Manetki trochę rurki i zbiornik z pompką i masz chłodzenie jak w s208/s209 

 

 

Powtórzę pewnie opinie kilku postów wyżej, ale te powiększenia błotników to jakaś porażka, jak mam model s207 i s208 tak s209 nie kupie :D

 

 

50154957_367337997378939_96781813795520512_n.jpg

50594499_384115435488990_4637854562672181248_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, lukaswoj napisał:

Z tych samych komentarzy, trafiłem na ciekawy link: http://type-ra.info/petition/

Wygląda, na to że klienci '18 Type RA czują się pokrzywdzeni lekko.

 

 

Chyba napiszę petycję do Apple jak wyjdzie iPhone XI, że ja przecież dopiero co kupiłem X - skandal! Będę żądał zwrotu pieniędzy :D

Edytowane przez Than_Junior
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się w sumie nie dziwie ich wkurzeniu. Kupują model LIMITOWANY, duużo droższy od zwykłego, a za rok większość z tych limitowanych dla RA części trafia do zwykłego modelu, który kosztuje normalnie.. wiadomo, że nic nie uzyskają ale myślę, że też byłbym wkurzony. 

 

To trochę co innego niż kupno X w sierpniu, jak we wrześniu jest premiera  XS.

Na przykładzie telefonów to byłby to iphone X z pudełkiem akcesoriów opisanych jako unikalne, limitowane i tylko dla tej konkretnej wersji, w cenie 30% wyższej, a po kilku tygodniach dodawanie tych samych akcesorii do tego samego iphona X w normalnej cenie telefonu. 

Edytowane przez kamilgt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...