Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Maciek Majin napisał:

żaden downgrade WRX w US był seryjnie w to wyposażony doszedł tylko LED ala S4 

Zauważ, że zderzak jest z '18 czyli w serii bez żadnych świateł

 

BCSI18-CS9736GRC.jpg

Przed downgrade miałem na myśli, że montaż takiego zestawu w STI będzie powrotem/ukłonem w stronę "przedliftowych" STI.

P.S. To też nie jest seryjna część z WRX z dołożonym ledem, tylko kompletnie wymieniona całość :)

 

 

:facepalm:

Screenshot_20181002-165619.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2018 o 08:28, MDsuperstar napisał:

Zauważ, że zderzak jest z '18 czyli w serii bez żadnych świateł

 

BCSI18-CS9736GRC.jpg

Przed downgrade miałem na myśli, że montaż takiego zestawu w STI będzie powrotem/ukłonem w stronę "przedliftowych" STI.

P.S. To też nie jest seryjna część z WRX z dołożonym ledem, tylko kompletnie wymieniona całość :)

 

 

 

Nie będzie powrotem bo przednie halogeny/migacze dalej występują w subaru WRX ( nie WRX STI ) :D

 

Wiem, że to nie seria jestem póki co na bieżąco, czekam na swoje wkłady Kuhl Racing skoro nie mogę dostać tych od s208 ;)

 

 

Untitled-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Maciek Majin napisał:

Nie będzie powrotem bo przednie halogeny/migacze dalej występują w subaru WRX ( nie WRX STI ) :D

 

W dniu 2.10.2018 o 08:28, MDsuperstar napisał:

montaż takiego zestawu w STI będzie powrotem/ukłonem w stronę "przedliftowych" STI.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

no nie koniecznie....znaczy z kosmosu ale wg cen producenta recaro sportster CS z takimi dodatkami wychodzi 12-14k firma którą pytałem obszywa i przerabia te fotele do tego montuje kosteczki żeby było p&p. Boli, ale pakiet recaro do sti to była dopłata 3000 euro dołożył bym to tych CS ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagląda tu sporo osób zainteresowanych STi MY15 więc zanim ogarnę porządne zdjęcia do działu "sprzedam" postanowiłem wrzucić info tutaj.

 

Zrobił mi się zbyt duży tłok na parkingu ze względu na konieczność dokupienia autostradowego dupowozu i jestem zmuszony mocno przebudować "inwentarz" na czterech kołach.

Na pierwszy "ogień" niestety musi pójść wychuchana zabawka :( 

Do odstąpienia jest leasing operacyjny w PKO.

1. STi rejestracja wrzesień 2015, modelowo MY16.

2. Biała perła, grafitowe felgi, wersja Sport ( pełna seria, dołożone są jedynie przednie LED'y w miejsce fabrycznych świeczek), fotele z alcantarą, czarne + czerwone przeszycia.

3. Przebieg ok. 26.700km (przeglądy u Marka w MTS).

STi przez pierwsze 10 miesięcy było autem pokazowym SIP dla prasy, fotki, artykuły itd itp. potem trafiło do mnie. Przed zakupem gruntownie sprawdzone zarówno blacharka jak i silnik. Jedyna przygoda to nieumiejętnie parkowanie spowodowało delikatne uszkodzenie zderzaka. który został wymieniony na nowy a przy okazji założono LED'y (mam zdjęcia).  

Stan techniczny i wizualny niemal idealny. Perfekcjoniści znajdą ryski na felgach i kilka "drobiazgów" na karoserii, które można bez problemu usunąć. Wnętrze w super stanie. Jedynie plastikowa osłona przycisków na drzwiach miała delikatne ryski więc zamówiłem nowe i czekają na założenie. 

W komplecie setup zimowy:  felgi Speedline corse sl2 marmora antracytowe ( https://www.ronal-wheels.com/pl/sl2-marmora-am)  8x18" z oponami Dunlop Winter Sport 5 225/45/18". Felgi ze śladami użytkowania (kupowałem je używane). Opony z 49 tyg. 2016 praktycznie nowe. Zrobiły kilkaset kilometrów. 

Finanse:

1. Pozostały 33 raty po 1.721pln netto. plus ubezpieczenie GAP 89pln od kwoty brutto umowy (liczone od grudnia 2018)

2. Wykup: 1.290pln netto.

3. Odstępne: 62.000 netto

 

W rozliczeniu mogę przyjąć Forka XT od MY13 w górę. Może być w leasingu.

Jeżeli ktoś życzy sobie fotki to proszę o kontakt. Wyślę mailem.

 

pzdr.

 

 

 

     

IMG_2924 low res.JPG

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...