Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się ostatnio zastanawiałem dlaczego nie ma automatycznego opuszczenia szyby pasażera, a u kierowcy jest. I wymyśliłem. Uznali to za zbędne, ponieważ kierowca musi mieć,  jedzie i trzyma kiere, a pasażer ma mnóstwo czasu na opuszczenie szyby i trzymanie palca na przycisku. ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. Wczoraj bejca 530xd nówka w kombi rzuciła mi wyzwanie ;) obok siebie staliśmy ale nie myślałem że coś ten. Wywalila do przodu to ja za nią i powiem wam że nie odchodzila mi. Później na trasie od 70 Minimalnie się przyblizalem Nawet nie patrzyłem na licznik tylko za nią myślę że ze 180-200 mogło być i trzeba było zjechać. Więc możecie dopisać do tablicy ;d 

Edytowane przez allu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, allu napisał:

Nie wiem. Diesel passat ten nowy 240hp odchodzi. A bejca diesel.. Ogólnie myślałem że nie dam rady ;d 

Passat 240 ma tyle samo do setki co STI. Pewnie łatwiej osiągnąć powtarzalny wynik bo automat. Ale Zachar fajnie to podsumował :) 

 

Edytowane przez Tsunetomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..Ja miałem od kierowcy tak że automatycznie nie opuszczały się a jak brałem do góry to kawałkami szła. W tym przypadku otworzyłem szybę trzymając przycisk w dół potem zamknąłem i jak już dobija do końca to trzymasz jeszcze przycisk przez ok 10s i powinno być ok.

 

U mnie z kolei czasem mam tak w szybie u pasażera z przodu. Opuszczać mogę ale zamknąc nie mogę. I to jest super losowa akcja. Zazwyczaj działa normalnie a czasem opuszczam i finito. Muszę bawić się przyciskiem aż zalapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patent nie pomógł lub coś źle zrobiłem.

Procedura naprawcza :)

przekręcam kluczyk, otwieram szybę, czekam 10s z przyciśniętym przyciskiem, zamykam szybę i d..pa nie działa. Teraz zniknęło również auto otwierane od kierowcy :(

nie mam czasu na serwisy.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mała rzecz a cieszy.

 

Przed

 

Daszek 1.jpg

 

Po

 

Daszek 2.jpg

 

Można zamówić w ASO, numer części to 66067VA020, koszt ~120pln brutto.

Teoretycznie jest to część z Levorga/japońskiego STI, ale pasuje bez problemu. Montaż bardzo prosty.

 

Jest jeden minus dla "ultra-estetów".

Daszek jest trochę dłuższy od seryjnego przez co pozostaje kilku (~5) mm szpara pomiędzy nim, a obramowaniem ekranów. Można też zamówić "dłuższe" obramowanie zegarów.

Szpara nie jest widoczna z normalnej pozycji za kierownicą, trzeba spojrzeć od dołu. A zatem tak zostaje :D

 

 

 

Daszek 3.jpg

Edytowane przez MDsuperstar
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

WspółPlejadowicze,

widziałem, że niektórzy wrzucili sobie LEDy w miejsce przeciwmgielnych.

Montowaliście same żarówki czy całe lampy do wymiany?

 

Jeśli same żarówki to standardowa obudowa H11 czy też z dodatkowym przewodem i wtyczką?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2018 o 13:26, allu napisał:

BTW. Wczoraj bejca 530xd nówka w kombi rzuciła mi wyzwanie ;) obok siebie staliśmy ale nie myślałem że coś ten. Wywalila do przodu to ja za nią i powiem wam że nie odchodzila mi. Później na trasie od 70 Minimalnie się przyblizalem Nawet nie patrzyłem na licznik tylko za nią myślę że ze 180-200 mogło być i trzeba było zjechać. Więc możecie dopisać do tablicy ;d 

 

Trochę dziwne jak cieszy, kiedy niby samochód sportowy nie dostaje aż tak strasznych batów od papamobile w dieslu. :(

  • Haha 2
  • Smutny 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MDsuperstar napisał:

WspółPlejadowicze,

widziałem, że niektórzy wrzucili sobie LEDy w miejsce przeciwmgielnych.

Montowaliście same żarówki czy całe lampy do wymiany?

 

Jeśli same żarówki to standardowa obudowa H11 czy też z dodatkowym przewodem i wtyczką?

 

 

Ja tak wyjechałem z salonu. Wymienili mi na ledy- całe lampy, jeśli dobrze pamiętam z Levorga. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, chojny napisał:

 

Trochę dziwne jak cieszy, kiedy niby samochód sportowy nie dostaje aż tak strasznych batów od papamobile w dieslu. :(

 

Te diesle BMW to w ogóle jakaś patologia :-)

Nie licząc Mki, to np w serii 3 diesel się lepiej zbiera niż najszybsza benzyna (340i)...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...