Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Bosman napisał:

Nareszcie na Forum Subaru ktoś w pełni szczęśliwy, że kupił STi :-)

Dawno tego nie było, a szkoda bo to bardzo fajne i ładne auta.

STI chyba jako ostatni MY17 z przebiegiem 4 tys. od Grafixu. Kupiony na juz po tym jak przy okazji serwisu forka dowiedziałem sie że STI znika.  I fotele mi się podobają mimo iż nie recaro...spalanie aaaa jazda sprawia wiele radości i niech tak zostanie.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie na Forum Subaru ktoś w pełni szczęśliwy, że kupił STi :-)
Dawno tego nie było, a szkoda bo to bardzo fajne i ładne auta.


Jak to nareszcie? Ja jestem niesamowicie szczęśliwy z mojego :) co idę na parkingu to nawet najgorszy humor zmienia się w banana gdy widzę moja świnke i wiem że zaraz się nią przejadę :)

394661ad68193a10443e4db8c8aae23a.jpg

UWIELBIAM JĄ!!! Dostała w tym roku ceramikę na rocznicę :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Rafał Wójcik napisał:

 


Jak to nareszcie? Ja jestem niesamowicie szczęśliwy z mojego :) co idę na parkingu to nawet najgorszy humor zmienia się w banana gdy widzę moja świnke i wiem że zaraz się nią przejadę :)

394661ad68193a10443e4db8c8aae23a.jpg

UWIELBIAM JĄ!!! Dostała w tym roku ceramikę na rocznicę :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

...gdzie parapet?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Rafał Wójcik napisał:

 


Tam gdzie jego miejsce w mieszkaniu :) myślę o duck tail albo czymś mniejszym OEM mi się nie podoba :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

...to myśli bo wstyd łysym jezdzić...:)

Edytowane przez Kts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem jakiś czas Ledy do środka samochodu i na rejestrację. Takie to efekty przed i po. Te od rejki chyba trochę za mocno mi się wydaje, chociaż nie wiem jak to podczas jazdy będzie się prezentować. 

sketch-1519935432761.png

sketch-1519935514538.png

sketch-1519935801115.png

sketch-1519935619257.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem STI z myślą, że tak jak poprzednie auta, pojeżdżę ze 3 lata i rozglądnę się za czymś nowym. 3,5 roku minęło i chyba się zrosłem z tym samochodem. Pojeździłem sobie różnymi potencjalnymi kandydatami na następcę, ale żeby 3 z przodu nie było, to żadne mnie nie przekonało do porzucenia STI. W końcu podjąłem decyzję, że kończę poszukiwania i zostawiam STI na jeszcze jakiś czas. Jedyne, co bym chciał zmienić w tym aucie, to audio. Ma ktoś jakieś doświadczenia i mógłby coś polecić? 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pegi napisał:

Ja kupowałem STI z myślą, że tak jak poprzednie auta, pojeżdżę ze 3 lata i rozglądnę się za czymś nowym. 3,5 roku minęło i chyba się zrosłem z tym samochodem. Pojeździłem sobie różnymi potencjalnymi kandydatami na następcę, ale żeby 3 z przodu nie było, to żadne mnie nie przekonało do porzucenia STI. W końcu podjąłem decyzję, że kończę poszukiwania i zostawiam STI na jeszcze jakiś czas. Jedyne, co bym chciał zmienić w tym aucie, to audio. Ma ktoś jakieś doświadczenia i mógłby coś polecić? 

Myślę,  że jedynym rozwiązaniem na lepsze audio to zmiana auta :-) . Dlaczego tak myślę? Mam harmana w STi MY16 i w FXT MY18 i w FXT gra naprawdę przyzwoicie, dla mnie wystarczająco. Natomiast w STi to jakiś żart. Jak wsiadam do STi to mam wrażenie, że basy i soprany są na minimum, ale niestety nie :-)  ten typ tak ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.  W Forku Harman gra ok. Ale STI wziąłem z parapetem i alcantara,ale za to m. in. bez Harmana. Nie oczekuje sali koncertowej w aucie, ani nie zamierzam nikogo zabijać basami z subwoofera. Po prostu chce włożyć coś,  co by miało Androida do komunikacji z telefonem i grało lepiej niż to seryjne radio ;) Zdecydowałem się też na dołożenia kilku kg na wyciszenie budy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...