Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Eeee to ja myślałem, że nowe odcinki. 

Ogólnie to gowno gadali. Wow ale przyspiesza wow wow. Z 149k na 140k zszedł za uboga wersję.

@abecer

Online jak na Player pl nie da rady to nie wiem. Ale w piątek o 19.45 będzie na turbo.

@cinnam0n

Btw. Też Led w swoim muszę zrobić, bo ledwo widzę. U ciebie to mega jasno teraz.

Edytowane przez allu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba pierwsze STI RA w historii stworzone na rynek poza japoński :blink:

Bardzo fajne z gustownymi dodatkami i przy okazji lżejsze jak seria - tradycja pierwszych RA dochowana ;)

I to wszystko za mniej jak 50k dol... I on jeszcze narzeka, że trochę przydrogo :rolleyes: Chyba nie zna cennika zwykłych my18 w innych krajach, np. europejskich

 

Zauważcie, że z tego co mówi, ta wersja ma podobno inne, twardsze tłoki, co by ich po torze nie zbierać... A nie można było tak ich wkładać w serii tak już z 10 lat temu??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MDsuperstar napisał:

No ale po co? Remont to przyjemność :D:D

 

no risk no fun :)

 

Myślałem, że obecny białas będzie moim ostatnim STi a tu jest ciekawa alternatywa na przyszłość. :)

Chyba że zrobią schody z rejestracją w EU.....

Edytowane przez Adam12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Guliwer napisał:

A jakbyśmy tak zebrali się w kilka osób, kupili z jednego salonu w US przy specjalnej zniżce, jeden shipment, jeden warsztat na dostosowanie do EU? :yahoo:

Pomysł może i dobry, ale to już chyba lepiej z

Kanady i WRXa, bo 18,6% akcyzy zabija ceną przy takiej operacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adam12 napisał:

 

coś tam się pozmieniało w tej kwestii ostatnio.

Piszesz o umowie CETA? Chyba jeszcze nic się nie zmieniło, ale coś słyszałem, że od września cła mają zostać zniesione? Akcyza pozostanie zapewne nadal. Podziel się proszę wiedzą jeśli coś więcej wiesz.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
4 godziny temu, Tsunetomo napisał:

Piszesz o umowie CETA? Chyba jeszcze nic się nie zmieniło, ale coś słyszałem, że od września cła mają zostać zniesione?

Cytata z traktatu ( Rozdział drugi, artykuł 2.4) : 1. Each Party shall reduce or eliminate customs duties on goods originating in either Party ...

WRX jest produkowany w Japonii, więc nie podlega pod CETA.

Ponadto dealerzy w Kanadzie mają zakaz sprzedaży nowych samochodów poza granice kraju ( tam nieco inne przepisy, niż w EU).

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Dyrekcja napisał:

Cytata z traktatu ( Rozdział drugi, artykuł 2.4) : 1. Each Party shall reduce or eliminate customs duties on goods originating in either Party ...

WRX jest produkowany w Japonii, więc nie podlega pod CETA.

Ponadto dealerzy w Kanadzie mają zakaz sprzedaży nowych samochodów poza granice kraju ( tam nieco inne przepisy, niż w EU).

 

Pozdrowienia

Tym bardziej szkoda, ze WRX nie ma w PL. Ale i tak cała operacja sprowadzania ekonomicznie mało zasadna. Czekamy aż Dyrekcja ujawni fakty na temat STI Limited Edition i na zakupy w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy kto ma MY14-18 zagląda do giełdy  więc pozwolę sobie napisać też tutaj, że mam do sprzedania bardzo ciekawe felgi EVO Corse 9x18" ET 48 dedykowane do STI od MY08. Reszta w odpowiednim dziale. Opony letnie też są :)

Edytowane przez Ayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, Adam12 napisał:

Macie jakiś patent na to ?

 

 Niestety taka jakość tej skóry. Tylko odpowiednie zabezpieczenie. Na pewno znajdziesz w okolicy firmę zajmującą się detailingiem żeby to zrobili dobrze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...