Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Od moich z wersji Sport mają wyraźnie lepsze podparcie lędźwiowe i minimalnie boczne. W moim odczuciu nie jest to taki skok na plus jak przesiadka z taboretu w XT do miękkiego fotela w OBK.  Wersja z szyberdachem ma przy moim wzroście 187 cm taki minus ,że nawet na najniższym ustawieniu fotela siedząc prosto  zahaczam lewą stroną głowy o wypust od szyberdachu na podsufitce ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Ayu napisał:

Patrząc na cenę MY18 dochodzę do wniosku, że moje MY15 było bardzo rozsądne w zakupie :D

To fakt... obecna cena STI biorąc pod uwagę, to, co za tą ceną stoi sprawia, iż chyba tylko najzagorzalsi fani marki będą zdecydowani na zakup :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem wczoraj w tym czerwonym we Wrocławiu, i jeżeli chodzi o te fotele to w porównaniu do mojego MY16 to powiem, że szału nie ma.

 

 

1 godzinę temu, Ayu napisał:

Patrząc na cenę MY18 dochodzę do wniosku, że moje MY15 było bardzo rozsądne w zakupie :D

 Całkowicie się z tym zgadzam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lat mało kto narzeka w STI na zawiad, napędy czy hamulce. Design zrobił gigantyczny skok do prozdu, auto się po prostu podoba. Od lat narzekamy na motor, aż dziwne, że Subaru nic z tym nie robi, ale może to celowe działanie ? Może chodzi o to, że na rynku jest ogromna baza aftermarketowych czy tuningowych części do EJ25 ? To ,że motor jest znany ma też swoje plusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wujek19922 napisał:

podstawowej wersji Audi RS3 z 400 konnym motorem pod maską

 

tak tylko takiej wersji nie kupisz a jak dołożysz niezbędne dodatki to będzie grubo ponad 250k pln......

 

6 godzin temu, wujek19922 napisał:

już serio wolałbym zapłacić 210 tys za full wersje najnowszego Golfa R

 

każdy ma do tego prawo :)

Edytowane przez Adam12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem sobie cennik i specyfikacje STI i wersja Sport wydaje się najlepszą opcją bo nie ma nawi czy srebrnych lusterek do tego fotele nie są całe skórzane dla mnie na plus więc po co płacić za najbogatszą wersje gdzie nawet skrzydła nie ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lukasz123 napisał:

te srebrne lusterka wyglądają fatalnie, przedni zderzak tez przez te plastiki, ale całość jest ok:)

Ja mam srebrne i jest ok. Kwestia przyzwyczajenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...