Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, sluf napisał:

czy można będzie zrobić przekładkę bez dodatkowej rzeźby? Pewnie nie

 

No przynajmniej mapować trzeba ;)

 

28 minut temu, Izotom napisał:

wrócimy do rozmów i szukania dobrej okazji cenowej w sieci

 

 

W sieci dilerskiej ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adam12 sprawdź proszę dokładnie instrukcję. Dopuszcza się olej 5W40. Sam taki mam.

 

Mnie się MY18 bardzo podoba. Jednak właśnie ze względu na silnik nie podchodzę do tematu, poza tym musiałbym sprzedać MY15 z dużą stratą a mam dopiero niecałe 18 k km przebiegu. Z trzeciej strony jak sobie skonfigurowałem RS3 to pękło 300 K PLN. Jak żyć :D

Edytowane przez Ayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, chojny napisał:

W sieci dilerskiej ;)

z tym może być problem, skoro:

 

57 minut temu, Izotom napisał:

dwa miesiące temu obraziliśmy się na STI za jego cenę

no, a cena MY18 jednak nieco poszła w górę :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak wyglądają siedzenia Recaro w opcji MY18?

 

Czy tak?

Jeżeli tak to mam wrażenie, że do tych seryjnych dodano napis Recaro :) 

2018-subaru-wrx-and-wrx-sti-detroit-2017.jpg

Edytowane przez rutek111
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Izotom napisał:

STI MY18 jest drogi ale w zasadzie i obiektywnie porównując z innymi markami, nie da się kupić tak wyposażonego auta z napędem na 4x4, w tej klasie za mniej jak około 250 000 zł brutto. Właśnie jesteśmy z Izką na etapie przeproszenia się ze STI: dwa miesiące temu obraziliśmy się na STI za jego cenę ale chyba wrócimy do rozmów i szukania dobrej okazji cenowej w sieci.

To niestety jest prawdziwe. Ja za BMW serii 3 dostałem ofertę za 345.000zł. Wyposażenie podobne z STI. Mam w domu BMW i jakość wykończenia i użytych materiałów dużo lepsza niż w subaru. Ale za to trzeba dopłacić ok 120.000zł. Buahaha!

22 godziny temu, Ayu napisał:

 

Mnie się MY18 bardzo podoba. Jednak właśnie ze względu na silnik nie podchodzę do tematu, poza tym musiałbym sprzedać MY15 z dużą stratą a mam dopiero niecałe 18 k km przebiegu. Z trzeciej strony jak sobie skonfigurowałem RS3 to pękło 300 K PLN. Jak żyć :D

Rozmiarem to STI bardziej przypomina S4 niż RS4. Zrób konfigurację S4. Raczej powinienem napisać tak $4 ;)

 

Mnie się MY 18 także podoba. Główna zasługa w tym ,że nie dużo się różni od MY15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kukson napisał:

Jestem ciekaw tych foteli na żywo bo na fotkach jakoś nie przemawiają aby dołożyć 3 tys €.

stołki to tylko dodatek - najważniejsze jest w tym pakiecie skrzydło ;) ale faktem jest, że na zdjęciach fotele jakoś nie rzucają na kolana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzydło to podstawa w tym aucie ale za 3 koła ojro mam nadzieje, że nowe fikoły trzymają przynajmniej jak rolnik dotacje :D

Jak ktoś miał okazje je widzieć już na żywo to niech się pochwali jak wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się zapowiedź S208 - ma zostać zaprezentowane pod koniec października na Tokyo Motor Show

300 egzemplarzy

330KM

 

źródło: https://translate.google.pl/translate?sl=auto&tl=en&js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fcar-report.jp%2Fblog-entry-1271.html&edit-text=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2017 o 12:04, rutek111 napisał:

Ciężko zauważyć różnicę. Za to w cenie za extra pakiet różnica jest :) 

2018-subaru-wrx-and-wrx-sti-detroit-2017.jpg

e292723_img.jpg

 

Jak dla mnie to były najlepsze fotele do sti .  Z s204 ;)

pobrane.jpg

Edytowane przez abecer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Ayu a ile taki front flip? 

@Vapor ja dokładnie tak samo mam i spalanie i wykorzystywanie samochodu ;) a zapala ci się często czujnik ciśnienia opon tmps? Bo mi w tygodniu tak z 6 razy i gaśnie po jakimś czasie. 

Wiecie dużo samochodów dziś objedzie sti, ale co z tego;) 

Edytowane przez allu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, allu napisał:

 

@Vapor ja dokładnie tak samo mam i spalanie i wykorzystywanie samochodu ;) a zapala ci się często czujnik ciśnienia opon tmps? Bo mi w tygodniu tak z 6 razy i gaśnie po jakimś czasie. 

Wiecie dużo samochodów dziś objedzie sti, ale co z tego;) 

Kontrolka ciśnienia zapaliła się podczas pierwszych zimnych dni. Do każdego koła musiałem nieco dopompować potem reset  i mam spokój.

Edytowane przez Vapor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=14643]wujek19922[/mention] masz na otomoto wystawione auto z taką modyfikacją. Wsadzone Recaro. W USA to bardzo popularny mod. Na stronach  sklepów znajdziesz wiele modeli foteli i mocowań. W sumie jest w czym wybierać

No wlasnie zastanawiałem się czy nie przełożyć sobie Recaro z Evo X bo znalazłem w dobrej cenie. Wiem ze przy tym tracę elektryczne sterowanie poduchę i podgrzewanie ale jednak znaczne lepsze trzymanie plus możliwość założenia pasów szelkowych


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...