Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedz koledzy :)

 

Wlasnie martwią mnie te autostrady , bo dziennie jeżdzę samą autostradą minimum 100 kilometrów i jak to w życiu czasami sie spieszymy to i autostradą sie troszke grubiej leci :/

 

Nowy model z wyglądu mi sie mega podoba , ale 300 koni to w dzisiejszych czasach śmiech na sali i te felerne silniki które lubią padać , a to ma być auto na codzień praca/życie itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Subaru nigdy nie było na autostradę. Czas pokaże czy coś się zmieniło w tej kwestii :) A czy 300 KM to mało? Moim zdaniem więcej nie trzeba, chyba że chcesz się ścigać z przecinakami i autami z najwyższej półki. Ale te drugie nie są alternatywą dla STi i swoje kosztują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości jak tam u kolegów wyglada spalanie przy normalnej jeździe?

 

Nie schodzi poniżej 20.

Moim zdaniem STI nie nadaje się na auto autostradowe, żeby walić non stop 200km/h. :)

 

Dokładnie. Po przejechaniu 100 km stałą prędkością 170 km/h olej nieźle zagrzany. 

Edytowane przez _adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ale 300 koni to w dzisiejszych czasach śmiech na sali i te felerne silniki które lubią padać

 

To po co chcesz to auto kupić?

 

 

 

Teraz to mocny diesel moze nas porobić

 

 

nie mówiąc juz o jakimś mocnym aucie :/

 

 

czasami coś sie trafi na poprawienie humoru :P

 

mocy jak w golfie mocniejszym :P

 

no ale:

 

 

 

Ściganie na drodze juz mi przeszło

 

hehe :D

Kup sobie jakieś RS6 na autostradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem STI nie nadaje się na auto autostradowe, żeby walić non stop 200km/h. :)

Wcześniej czy pózniej zamienie BRZ na STI i mam nadzieje osobiście sprawdzić te hipotezę ;) bo BRZ podobno tez sie nie nadaje na taka jazdę, a sprawia przy niej tak ogromna frajdę, ze jajka puchną :mrgreen:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moim zdaniem STI nie nadaje się na auto autostradowe, żeby walić non stop 200km/h. :)

Wcześniej czy pózniej zamienie BRZ na STI i mam nadzieje osobiście sprawdzić te hipotezę ;) bo BRZ podobno tez sie nie nadaje na taka jazdę, a sprawia przy niej tak ogromna frajdę, ze jajka puchną :mrgreen:

 

Wiedziałem, że to skomentujesz :mrgreen:

 

Impreza puchnie przy prędkościach 200 +, taka jej specyfika, silnik też nie lubi autostradowych wysokich prędkości. Co do BRZ, jak będziesz się pozbywał daj znać, czasami mnie kusi żeby się na jakiegoś takiego skurczybyka przesiąść ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to inaczej - wyzsza niz normalnie.

Montaż chłodnicy oleju rozwiąże problem co nie zmienia faktu że sti nie lubi jazdy z nogą w podłodze

Edytowane przez abecer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak z ciekawości jak tam u kolegów wyglada spalanie przy normalnej jeździe?

 

Nie schodzi poniżej 20.

Moim zdaniem STI nie nadaje się na auto autostradowe, żeby walić non stop 200km/h. :)

 

Dokładnie. Po przejechaniu 100 km stałą prędkością 160 km/h olej nieźle zagrzany. 

 

 

 

Założenie chłodnicy oleju rozwiązałoby ten problem, wiem auta na gwarancji i taka ingerencja w układ smarowania mogłaby powodować utratę jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to ze wysoka to czyje zdanie? Bo w Forkach XT tez cześciowo ludzie sie martwią, ze podczas agresywnej jazdy temp oleju jest "wysoka". I co z tego? Nie próbujcie być mądrzejsi od ludzi, którzy ten samochód zaprojektowali :)

 

A jak ktoś bardzo chce to podejrzewam (ale mogę sie mylić) ze sam montaż chłodnicy nie spowoduje utraty gwarancji.

 

 

Wysłane z teleskopu Hubble'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...