Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

WRX przyjechał na jakichś aby tylko były, a te miałem z innego samochodu, więc na razie je założyłem... Ogólnie ciężko coś dobrać do tej budy - chyba skończy się na oem z STI, OZ superturismo/ultraleggera albo akcesoryjnych STI z japonii...

Edytowane przez kamilgt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały zestaw do tylnego przeciwmgielnego OEM jest zamówiony (lampka, wiązka, mocowania itp itd), na przegląd zrobiłem na szybko instalacje w jednym ze wstecznych.

 

Przednie światła są identyczne (różnią sę tylko obrysówkami, w EU to pole jest czarne) ja swoje zmieniłem na EU bo te obrysówki szpeciły przód :/  


@Ayu podrzuć na PW informację ile chcesz za oryginalne felgi ;) 

 

co tam chcesz zakładać :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się kolejna zmiana http://www.carscomparison.net/2018-subaru-wrx-sti/

I to nie tylko w STI.

Ciekawie się zapowiada... tylko czy WRX z 2.0DIT będzie w Europie... pewnie nie, a szkoda, bo pewnie część użytkowników niekoniecznie potrzebuje STI, a WRX jako szybki dupowóz chyba jednak będzie lepszy - jakby co, to na tor też można go zabrać i się nieco pobawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciekawie się zapowiada... tylko czy WRX z 2.0DIT będzie w Europie... pewnie nie, a szkoda, bo pewnie część użytkowników niekoniecznie potrzebuje STI, a WRX jako szybki dupowóz chyba jednak będzie lepszy

zlotym srodkiem byłby Levorg z 2.0dit ze skrzynia manualna a od biedy nawet 1,6dit z manualem... niestety japończycy wiedzą lepiej czego potrzebuje europejczyk :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak Panowie, 2.0DIT w Levorgu (no i Outbacku) to by było to, dla mnie nawet CVT może być - leniwy jakiś się robię ;) ale realnie patrząc na to wszystko, to raczej nie ma co się tego spodziewać - w sumie to zastanawiam się, czy FHI będzie łączyło silniki DIT z manualami na nasz rynek, bo patrząc na to, to obecnie mamy je tylko w połączeniu z CVT. No, ale pożyjemy, zobaczymy - może ten 1.6DIT w połączeniu z CVT nie będzie taki zły.

oho, zostałem Swojakiem :yahoo: teraz tylko jeszcze muszę sobie Subaru kupić B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnice pomiędzy WRX a STI to nie tylko silnik

 

nie jeździłem WRX ale jeśli lewarek zmiany biegów działa tam równie precyzyjnie jak w moim XV (w innych działał podobnie) to odbiera bardzooo dużo przyjemności z jazdy

Edytowane przez ketivv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...