Jump to content

gwizd w sti

wojtek12
 Share

Recommended Posts

istnieje możliwość wyregulowania "szyby z uszczelką" jeśli autko nie było " bite"

w te drzwi to napewno pomoże.

Niezła zabawa z tą regulacją.

Jeżeli ktoś nie wie o co chodzi to lepiej się nie dotykać.

Pozdrawiam,

Jako

ja mam patent na to, nie załatwia w 100% ale może pomóc.

otóż, znajdujesz starego złoma i wycinasz z niego jakiś dłuższy kawałek uszczelki i wtykasz ją w tą swoją (w tych starszych jest tak, że uszczelka się zawija w takie "U" i można tam w środek ją upchać). trzeba pokombinować w różnych miejscach ale powinno pomóc.

pzdr

opuszczasz szybę d okońca, otwierasz drzwi, i trójkat który prowadzi szybe w dzrzwiach-ten przy lusterku, dociagasz w strone środka auta.

MOCNO, całym cięzarem ciała. Nie gwiżdze przez jakieś 10-30 tyś polskich km.

W antykach działa.

Ciezar ciala to tylko polsrodek.

Lusterko i trojkat do ktorego jest przykrecone trzeba dokrecic i wyregulowac. Do przyblizania trojkata sluzy specjalna sruba. Niestety czesc srub jest dostepna po zdjeciu tapicerki i odkreceniu lusterka. W moim antyku, po zdjeciu lusterek, zostala obnazona okazala ruda, na szczescie powierzchniowa. Zwazywszy na fakt, ze auto bylo uzywane przez 10 lat w lagodnym klimacie i blacharke ma w idealnym stanie, mam podejrzenia, ze problem rudej moze byc zwiazany wlasnie z "praca" calego trojkata i wycieraniem lakieru przez zewnetrzne sruby i dotyczyc takze innych antykow.

Pozdrawiam,

Slawo

W Subaru do bezpieczeństwa podchodzi się poważnie.

To jesli tak, to powinna zostac wprowadzona gorna granica wieku dla nabywcy.

"Osobom powyzej 60 mln. lat samochodow nie sprzedajemy" :twisted:

Z dinozaurami, jak z winem; im starsze, tym lepsze...

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...