Skocz do zawartości

RUMUNIA 15.08


satyr_bb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Pytanie czy ktoś może był w Rumuni - jakieś porady ma?? Ogólnie to chciałem zapytać czy ktoś nie ma ochoty podłączyć się do wypadu do Rumuni. Wyjazd 15.08 powrót 28.08 - czyli 14 dni.

 

A za wszelkie uwagi będę wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pytanie czy ktoś może był w Rumuni - jakieś porady ma?? Ogólnie to chciałem zapytać czy ktoś nie ma ochoty podłączyć się do wypadu do Rumuni. Wyjazd 15.08 powrót 28.08 - czyli 14 dni.

 

A za wszelkie uwagi będę wdzięczny

 

 

A ja się wybieram zobaczyć trase Transfalgarską w sierpniu :twisted: Jedziemy 13.08 a wracamy 18.08... z tym że... motocyklami :wink:

 

Tak czy siak, do tematu sie podłącze, i z wielką chęcią wysłucham uwag osób które odwiedzały już kraj Drakuli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kilka razy. Bardzo miły kraj. Raczej bezpieczny. Nastawienie ludzi bardzo dobre w większości.

Troche informacji można znaleźć na http://www.maramuresz.com/faq.php

Chłopaki od dawna organizują offroadowe wyprawy - ostatnio bardziej w wersji rodzinnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wybieram się w marmarosze i fogarosze 20 sieprnia, z możliwością przesunięcia o tydzień w przód - o ile dadzą urlop. ale nastawiam się głównie na chodzenie z namiotem po górach. Co do podłączenia się - możemy się jakoś umawiać, wymienić telefonami, co by w razie potrzeby było raźniej

szamcio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również będę w tym rejonie ale na chodzenie poświęcę trochę mniej czasu zapewne. ogólnie planuję objazdówkę w tym kilka dni gór. Jeżeli uda nam się jakoś w między czasie ustawić to będzie fajnie. numer do mnie 698623 955 - szymon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

satyr_bb, też myślimy o Rumunii, zbieramy informacje, ale dla nas 15 to już za późno. No i nie wiem, czy da się wykroić 2 tygodnie... Dokąd dokładnie się wybierasz? Jeden z moich znajomych jeździ po Karpatach w sprawach związanych z hodowlą owiec, chcę go wypytać w tym tygodniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam plan taki wpadam od Oradei objazd całej Rumuni z kilku dniowym odpoczynkiem nad morzem chcemy zaliczyć jakieś wycieczki w góry w rejonie trasy Transfogarskiej, i Karpat wschodnich, zwiedzić transylwanię, mołdawię rumuńską - no ogólnie sporą część. Kurcze no może się jakoś spikniemy. Myśl tam . Ja Planuje wyjazd ok 12-13 sierpnia. Szybciej nie dam rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jutro rano ruszamy. satyr_bb, niestety, nie mogliśmy jechać później. Kto wie, może spotkamy się gdzieś na trasie?

Zaczynamy od Satu Mare, chcemy zwiedzić Maramuresz, Bukowinę (polskie wsie), potem odwiedzić Draculę i w zasadzie powrót :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ruszamy koło 18 tego 8)

 

 

Zazdroszczę. Rumunia to jest kraj, który darzę wielkim sentymentem. Bardzo dobrze się tam czuję. Sam nie wiem dlaczego. Zawsze jeśli mam okazję zajeżdżam tam chociaż na chwilę. I nie ważne czy to Brasov, Presov, Bukowina, Delta, Costinesti... wszędzie znajduję coś fajnego, coś nowego, mimo że już tam byłem.

 

Muszę znów się tam wybrać :!: :evil:

 

Zróbcie jakieś relacje po powrocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również bardzo podobna trasa do qby.cmentarz, kolejka , polskie wsie, kanion bicaz, jakieś górki, Dobrudża - 3-4 dni nad morzem, Bukareszt, Transfogarska szosa w kierunku na oradea. jak by coś ruszamy 13.08 rano. telefon do mnie 698 623 955

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...