Skocz do zawartości

Złote felgi


domestos666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Proponuję "na próbę" naklejeczkę forumową... :mrgreen: 8)

 

M.

 

Maruda's back in da house? :shock: Nie do wiary... :wink:

 

PS. A moze to mnie nie bylo i nie zarejestrowalem powrotu zolwia...? :roll:

On jest cały czas tylko czsami chowa się w skorupe. :wink:

 

Acha Maruda zapomniałem.

Zamawiam tą naklejeczkę, może gdzies się znajdzie dla niej miejsce. :)

Podjade kiedyś do Ciebie do pracy porównać wzory itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha Maruda zapomniałem.

Zamawiam tą naklejeczkę, może gdzies się znajdzie dla niej miejsce. :)

Podjade kiedyś do Ciebie do pracy porównać wzory itp.

Lepiej porównywać wzory niż... co innego :mrgreen:

Zapraszam, ale zaanonsuj się wcześniej (komórę do mnie masz jakby co).

 

daj znac jak bedziesz jechal. zaatakujemy Marude we dwojke :mrgreen:

 

...bo się schowam w skorupę...

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, jak Ci mało Marudy w Marudzie :wink:

to zerknij do tematu o płynie do spryskiwaczy.

Lepiej porównywać wzory niż... co innego :mrgreen:

Zapraszam, ale zaanonsuj się wcześniej (komórę do mnie masz jakby co).

Oki zdryndamy się jeszcze zanim podskoczymy ze Scoobym po naklejeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, jak Ci mało Marudy w Marudzie :wink:

to zerknij do tematu o płynie do spryskiwaczy.

 

A co...? Płyn też zamawiacie? :mrgreen:

 

M.

Jak masz nadprodukcję to bardzo chetnie zanabęde. :)

Ten śmierduchowaty płyn właśnie mi się kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyn też zamawiacie? :mrgreen:

Jak masz nadprodukcję to bardzo chetnie zanabęde. :)

Ten śmierduchowaty płyn właśnie mi się kończy.

 

Nie ma problemu... :)

 

Ile? 20l? 50l? 100l?

 

Opakowanie własne czy kupujesz z opakowaniem? ;)

 

M.

 

PS: Sprawdziłem jeszcze raz i muszę skorygować wcześniej podane ceny. Napisałemw wątku o płynie że płyn kosztuje mnie

(brutto) jakieś 2,60-3 zł/5l gotowej mieszaniny. W Makro można kupić płyny zimowe marki "Budget" za jakieś 4,50-5zł/5l.

Po czym Piotr napisał że kosztuje on 9,29 zł.

 

Sprawdziłem jeszcze raz - no i połapałem się że ta cena to chyba jednak była netto, a liczyłem te koszta jakieś dwa albo trzy lata temu. I wtedy też płyny typu "Budget" kosztowały jakieś 5-6 zł za 5l, ale to chyba też było netto. (Wtedy w Makro wogóle mieli taką politykę że podawali "na regałach" ceny netto - i stąd zapewne te nieszczęsne "5,coś zł/op" utkwiło mi w pamięci

 

W tzw. międzyczasie izopropanol podrożał (jakieś 20-30%?), glikol zapewne też (nie pamiętam ile ostatnio płaciłem) - więc ta cena "Budgetowa" też pewnie dlatego poszła w górę.

 

Z tego co pamiętam to izopropanol kosztuje jakieś 6+zł/l, glikol chyba trochę mniej - więc cena gotowego płynu będzie raczej koło 6 zł/5l.

Sorry że wprowadziłem w błąd, ale naprawdę nie mam pamięci do liczb :oops:

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Sprawdziłem jeszcze raz i muszę skorygować wcześniej podane ceny. Napisałemw wątku o płynie że płyn kosztuje mnie

(brutto) jakieś 2,60-3 zł/5l gotowej mieszaniny. W Makro można kupić płyny zimowe marki "Budget" za jakieś 4,50-5zł/5l.

Po czym Piotr napisał że kosztuje on 9,29 zł.

 

Sprawdziłem jeszcze raz - no i połapałem się że ta cena to chyba jednak była netto, a liczyłem te koszta jakieś dwa albo trzy lata temu. I wtedy też płyny typu "Budget" kosztowały jakieś 5-6 zł za 5l, ale to chyba też było netto. (Wtedy w Makro wogóle mieli taką politykę że podawali "na regałach" ceny netto - i stąd zapewne te nieszczęsne "5,coś zł/op" utkwiło mi w pamięci

 

W tzw. międzyczasie izopropanol podrożał (jakieś 20-30%?), glikol zapewne też (nie pamiętam ile ostatnio płaciłem) - więc ta cena "Budgetowa" też pewnie dlatego poszła w górę.

 

Z tego co pamiętam to izopropanol kosztuje jakieś 6+zł/l, glikol chyba trochę mniej - więc cena gotowego płynu będzie raczej koło 6 zł/5l.

 

No żesz, kompinujesz Pan Maruda jak koń pod górę... Ja rozumiem - interes czujesz, to ceny podnosisz. Ale żeby tak...? 100% z dnia na dzień?!! Toż nawet SIP takich numerów nie robi, a ich geszeftu uczyć nie trzeba.

Bądź pan mensch i zrób 4.50/5l, a nie od razu 6.

 

Sorry że wprowadziłem w błąd, ale naprawdę nie mam pamięci do liczb :oops:

 

M.

 

I tu pan potwierdzasz kolejny raz, że pan humanista jesteś a nie żaden chemik.

 

PS. Te ceny, to loco Poznań, czy z dostawą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rajdowe slicki pirelli maja kord stalowy ;)

udlao mi sie sprawdzic organoleptycznie w poznianiu rok temu. proponuje rzucic okiem na moj avatar... widac druty ;)

szutrowki na pewno tez. ;)

intermediaty nie jestem pewien... (ale nalezalo by zakladac ze tez..) na pewno mozna by to sprawdzic na stronie pirelli?

maja bardzo twarde barki opony i tylko w ograniczonym zakresie maja mieksza scianke - tzn na jakims, 1,5 cm z tych powiedzmy 8 cm wysokosci...

krawezniki im mniej straszne.. ;)

 

 

 

OK OK zmieniam źródło wiedzy o oponach wyczynowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Sprawdziłem jeszcze raz i muszę skorygować wcześniej podane ceny.

(...) połapałem się że ta cena to chyba jednak była netto, a liczyłem te koszta jakieś dwa albo trzy lata temu.

(...)

Z tego co pamiętam to izopropanol kosztuje jakieś 6+zł/l, glikol chyba trochę mniej - więc cena gotowego płynu będzie raczej koło 6 zł/5l.

No żesz, kompinujesz Pan Maruda jak koń pod górę... Ja rozumiem - interes czujesz, to ceny podnosisz. Ale żeby tak...? 100% z dnia na dzień?!! Toż nawet SIP takich numerów nie robi, a ich geszeftu uczyć nie trzeba.

Bądź pan mensch i zrób 4.50/5l, a nie od razu 6.

 

Szalom, reb Gal... :) A panu nigdy przez noc wartość bydlątka, które nazajutrz miało być przez Kohena oszacowane na wykup, o połowę nie spadła?

Albo wartość dziesięciny, co nazajutrz na srebro zmieniona być miała, przez noc cudownie o 100% nie wzrosła??

 

Sam więc pan widzisz, że zaprawdę, Pan nasz jest wszechmocny, i niezbadane są wyroki Jego...

 

SIP nie podnosi? A pan to wiesz, jakie oni marże mają - i czy oni ich o 100% nie podnoszą zanim cokolwiek na Laden nie postawią?

A jak pan masz płacić 300 szekeli za filtr pyłków (co to ich nikt zresztą nigdy nie widział) to pan myślisz że on tyle na Fabrik kosztował? I że on się nic po drodze nie podniósł?

 

 

Sorry że wprowadziłem w błąd, ale naprawdę nie mam pamięci do liczb :oops:

I tu pan potwierdzasz kolejny raz, że pan humanista jesteś a nie żaden chemik.

 

A pan jesteś właściciel samochodu, a nie żaden ojciec dzieciom.

A taki, zum Bleistift, Janusz Leon Wiśniewski, to kto on jest? Humanista czy chemik? A może tylko normalny goj?

 

PS. Te ceny, to loco Poznań, czy z dostawą?

Nawet nie loco Poznań, a Ex Works.

I nie ceny, a tylko "koszty". Napisałem "cena gotowego płynu będzie raczej koło 6 zł/5l", bo koledze, przy niewielkim zamówieniu, można "spuścić po kosztach" (stąd koszt = cena).

 

W przypadku większego zamówienia trzeba będzie dorzucić jakąś marżę - która, jak wiadomo, zmaleje dopiero przy zdecydowanie większych zamówieniach - podobnie jak to jest z naklejkami... ;)

 

Wcześniej podawałem ceny dla porównania kosztów zakupu gotowego płynu vs sporządzenia go samemu - wychodzi na to że stosunek kosztów w dalszym ciągu jest taki sam... ;) A ponieważ BaRy wyraził chęć zakupu takiego płynu, więc postanowiłem jednak zweryfikować te ceny, żeby nie dopłacać do tego interesu, ani nie zaskoczyć kolegi nieprzyjemnie w momencie gdy z wiaderkiem do drzwi zastuka - ot i tyle.

 

pzdr,

M.

 

PS: Chemik? Humanista?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rad w sumie mala roznica ale wygladaja bombowo. Jaki koszt za jedna z taxem?

Koszt to okolo $500-$700(zalezy od rozmiaru+trzeba doliczyc przesylke) i okres czekania to od 4 do 10 miesiecy.

 

uuuuuu, cena okrutna no i czas oczekiwania :shock:

 

Maruda widze pisze juz w swoim stylu :D 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek, Maruda wcale dużo nie pisze w swoich postach... on je tylko ładnie rozbija.

 

Nie smiem stwierdzic inaczej niz ty Witek :)

 

Tak się zastanawiam czy granatowy GTek na seryjnych felgach WRXa nie byłby piękny ?

 

Jakiej bys mu felgi nie zalozyl to i tak bedzie ladny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...