Skocz do zawartości

Forester 2.5XT 2007 manual - szukam


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Chce go odkupić jak pali 8,8. Mi poniżej 9,9 (naciągane z 9,99) nigdy się nie udało (zresztą to była katorga).

 

Nie to żebym się chwalił albo rozpoczynał wątek "spalanie" ;) ale mi podczas wycieczki na Chorwację spalał 8,0-8,5L -więc da się.

Oczywiście była to jazda wzdłuż bulwaru 50-70km/h + jazda autostradą ok120km/h do tego nie było się z kim ścigać spod świateł (głownie z powodu braku skrzyżowań z sygnalizacją świetlną :P ) ale dało się więc nie ma się czym chwalić by rav4 znaczy się my09 tak mało paliła na trasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może stabilizatory whiteline'a (które już są) wystarczą, co

wg mnie nie, bo bardzo siada dupa. Jechałem, byłem przerażony. Podobno w nowszych tył jest zmieniony. Staby wg mine to konieczność aby się tak nie wychylał na zakrętach, dodatkowo dali balony 225/55r17 na felgę o szerokości 7"

 

kilka głupich decyzji pod amerykański rynek i z fajnego auta zrobił się dramat.

Ale na szczęście się to wyproawdzić na prostą.

 

inne springi, ew amory staby 18" koła i będzie git.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie popadajcie w samozachwyt za bardzo i proszę nie dramatyzować, bo naprawdę śmiech mnie bierze...

Ale i zdziwienie, bo widzę że tu jakaś krucjata w stosunku do nowego Forka się toczy, a myślałem że to tez Subaru ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, nie mam takiej potrzeby. Może i poprzedni Forek lepiej się prowadzi, ale jak dla mnie gorzej wygląda, a to dla mnie też ważne. Poza tym, idąc tym tropem pewnie można dojść do wniosku, ze Porsche 911 prowadzi się jeszcze lepiej i nawet jest szybsze, nie. Ale to ślepa uliczka.

No już nie marudźcie (wiadomo że każda pliszka swój ogonek chwali) i proszę przyznać że najlepszy Forek to MY09.

Peace :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...