Skocz do zawartości

Skrzynia Wrx-02 Us..


G.Kossakowski

Rekomendowane odpowiedzi

wiec mam taki problem dzisiaj jechałem sobie spokojnie ruszam ze swiateł jeden dwa trzy i zgrzyt normalnie sprzegło do konca wcisniete zero jakich kolewiek podejrzen i pizddd wypadł bieg i zaczeło cos zgrzytac zjechałem i myslałem ze moze jakas osłona albo cos padło bo nei wiedziałem co... ale ani wstecznego nie mam a do przodu tylko jedynka i bardzo cos zgrzyta i jak gdyby rzuca samochodem.... pozniej zblokowało skrzynie biegow ... ja sie na tym nie znam wiec pytaj tutaj moze ktos cos kiedys miał takiego gdzie z tym sie najlepiej udac zeby nikt fuszerki nie zrobił....wszytko fajnie ale nawet samochod juz nie rusza bo niz calym rzuca i na luzie blokuje skrzynie biegow...moze ktos cos podpowie.... a na dodatek nie wiem czy skrzynia us spec rozni sie od wersji europejskiej...

 

 

pozdrawiam i z gory dzieki za podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Tatku:) dowiem sie tego i owego:) tylko nie wiem czy nie lepiej bedzie kupic całej skrzyni niz bawic sie.. wiem ze napewno obudowa nie pekła bo zero wycieku i skrzynia cała jak byłem pod samochodem..jestem ciekaw jakie koszta skrzyni całej (uzywanej) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam ze chciales wieksza turbine, wiec warto pomyslec od razu o mocniejszych zebatkach, conajmniej od MY04+. Z tego co opisujesz to niekoniecznie musza bys padniete zebatki. Mogly sie powykrzywiac widelce, ktore przestawiaja biegi. Orginalnie sa chyba aluminiowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam ze chciales wieksza turbine, wiec warto pomyslec od razu o mocniejszych zebatkach, conajmniej od MY04+. Z tego co opisujesz to niekoniecznie musza bys padniete zebatki. Mogly sie powykrzywiac widelce, ktore przestawiaja biegi. Orginalnie sa chyba aluminiowe.

 

A jaka mniej wiecej cena jest za skrzynie od my04 albo wogole cenowo ile to moze kosztowac bo ja nie orientuje sie wogole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt remontu twoje skrzyni to ok. 3,5k pln, oczywiście może to byc trochę mniej lub więcej w zależności od tego co dokładnie się zmieliło,

jak chcesz to zadzwoń na Bajeczną do Zbyszka 0 501 754 814, od dwóch lat tylko u niego serwisuje moją impreze i mogę powiedzieć że zna się chłopak na tym samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam ze chciales wieksza turbine, wiec warto pomyslec od razu o mocniejszych zebatkach, conajmniej od MY04+. Z tego co opisujesz to niekoniecznie musza bys padniete zebatki. Mogly sie powykrzywiac widelce, ktore przestawiaja biegi. Orginalnie sa chyba aluminiowe.

 

jak mi sie udalo zalatwic skrzynie w wrxie to byly bardzo podobne objawy tylko sie nie blokowala. okazalo sie ze polamalem zebatke 2 biegu.

 

O bajecznej naczytalem sie na innym forum i nie oddal bym im samochodu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O bajecznej naczytalem sie na innym forum i nie oddal bym im samochodu.

 

może nie powinienieś wierzyć we wszystko co czytasz :wink:

a ja nie naczytałem się, tylko oddaje im samochód od dwóch lat, i jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos w tym musi byc skoro nie jedna osoba ma zle zdanie o nich

 

ciekawi mnie tylko ile z tych osób tam było, a ile "naczytało" się w internecie. Ja mam o nich dobre zdanie ponieważ robili mi remont silnik i skrzyni, a także masę innych rzeczy. Ceny były zawsze dobre, części orginalne, a przede wszystkim obsługa miła i sprawna. Tak naprawdę o każdym warsztacie usłyszysz opinie dobre i złe, więc ta dyskusja jest bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G.Kossakowski, ja zyje ;) ale skrzyni nie mam... juz ktos Ci napisal, ze ma skrzynie oryginal za cos ok 1600 zl... jak nie pomylilem... rozmawiales z ALEXem? moze jednak warto naprawic... wiesz juz co na 100% jest uszkodzone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G.Kossakowski, ja zyje ;) ale skrzyni nie mam... juz ktos Ci napisal, ze ma skrzynie oryginal za cos ok 1600 zl... jak nie pomylilem... rozmawiales z ALEXem? moze jednak warto naprawic... wiesz juz co na 100% jest uszkodzone?

 

Ojjj jednak jakas pomyłka z ta skrzynia biegow nie dostałem zadnej wiadomosci ani nic z tych rzeczy niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...