Skocz do zawartości

2 problemy...


alepka

Rekomendowane odpowiedzi

1. Po przekręceniu kluczyka słychać jest buczenie (ok 2sek).Pojawia się ono nie zawsze i nie znalazłem jakieś reguły buczenia. Raz jest raz nie ma. Przypomina buczenie pompy paliwa z tym że jest duuuuuuuużo głośniejsze. Dochodzi z tyłu auta. Dodam że mam LPG (instalacja zakładana przez subaru).

2. niedomykanie centralnego zamka drzwiach tylnych po stronie kierowcy. Po jednokrotnym kliknięciu czasami drzwi dalej są otwarte. Czy jest jakiś sposób regulacji centralnego zamka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. niedomykanie centralnego zamka drzwiach tylnych po stronie kierowcy. Po jednokrotnym kliknięciu czasami drzwi dalej są otwarte. Czy jest jakiś sposób regulacji centralnego zamka?

 

 

poczytaj tutaj viewtopic.php?f=26&t=144013&view=unread#unread

 

a z buczeniem to nie wiem :) bardzo głośne to buczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. niedomykanie centralnego zamka drzwiach tylnych po stronie kierowcy. Po jednokrotnym kliknięciu czasami drzwi dalej są otwarte. Czy jest jakiś sposób regulacji centralnego zamka?

 

U mnie poprostu 'stanely' ciagadelka, czy jak to sie zwie, z tym, ze moj ma 18 lat hehe, przesmarowalem i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alepka, jeszcze by sie przydalo czasem doprecyzowac jakie auto konkretnie masz, rocznik, silnik, specyfikacja US czy EU itd ;-)

 

sorki 2.0 NA 2004r 137KM.

z tym buczeniem to może silniczek od anteny ???

 

Nie no raczej nie antenę to mam chyba wklejoną na szybie. Obstawiam albo pompę paliwa albo coś w butli z gazem, tylko co?

 

z tym, że nie jestem pewien czy to gaz. Może to pompa paliwa się kończy... sam już nie wiem. Buczenie najczęściej pojawia się po dłuższym postoju (choć nie zawsze). Spróbuję znaleźć jakąś zależność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Centralny zamek? tył? Widze że nie tylko ja mam taki problem... a silnik i model taki sam

U mnie też problem z centralnym zamkiem (silnik i rok ten sam - 2.0 137KM/ '04).

Tyle tylko, że po stronie pasażera. Problem z otwieraniem. Czasem muszę kilka razy wciskać przycisk na pilocie, żeby załapało (zamyka się bez problemu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
alepka, ale to jest bardziej takie "buuuuuuuu" czy bardziej "bzzzzzzzzzz" :?:

 

 

Bardziej takie bUUUUUUUUUUUUUUUU czs trwanie ok 2 sek.

 

-- Śr sie 03, 2011 6:04 pm --

 

Temat zamka ogarnięty. Zdjęcie tapicerki wyciągnięcie klamki z linkami, trochę wazeliny technicznej i działa. poztaje tylko to buczenie............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...