Skocz do zawartości

Kompletne pedały impreza


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam takie pytanko ile orientacyjnie kosztuje komplet pedałów (pedały + mocowania) do imprezy gt z 99 roku, dzwoniłem do ASO jednak Pani powiedziała, że potrzebny jest VIN, a z racji tego że przekładam anglika mam vin angielski więc pedały z katalogu również.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro trzeba wszystko zamawiać pojedyńczo pewnie da się niektóre elementy wykorzystać z pedałów rhd, tylko pytanie czy jest sens,

 

Maras - da rade skompletować takie pedały z aso w rozsądnym czasie i pieniądzach, czy lepiej szukać używki za te 7 stówek?

 

Generalnie jakby ktoś miał, ktoś słyszał że ktoś ma, albo zna kogoś kto słyszał że ktoś ma - proszę o kontakt na pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedaly RHD - sa zupelnie inne - bo masz wspolne mocowanie gazu i hamulca - sprzeglo osobno.

 

W EU - gaz jest osobno - hamulec i sprzęgło razem.

 

Do zamówienia - nie trzeba mieć VINU - tylko odrobinę dobrych chęci ktoś musi wykazać w ASO i wklepac ręcznie podstawowe dane, model, nadwozie, silnik, skrzynia.

 

I wygląda to tak:

LHD pedał gazu - Impreza sedan MY 99, silnik zarówno EJ205 jak i EJ20G

accel.gif

LHD sprzęgło i hamulec

brakeandclutch.gif

 

 

i dla porównania RHD

gaz i hamulec

rhdbrakeandaccel.gif

 

sprzęgło

rhdclutch.gif

 

Jak widac po samych schematach - niewiele jest części zamiennych pomiędzy RHD a LHD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak wiem ze są zupełnie inne chodziło mi o takie rzeczy jak śrubki, sprężynki, sworznie, może czujnik hamulca, chyba w następnym tygodniu uderzę do aso i może coś sie uda zamówić

 

btw numery części na tych obrazkach co wysłałeś są takie same jak w katalogu aso?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...