Skocz do zawartości

RALLY SŁUŻEWIEC 12.07.11


race4race

Rekomendowane odpowiedzi

No my od Puławskiej podchodzimy patrze a tu sobie goscie na skuterach jeżdżą. Dopiero potem zaczailiśmy że wejscie jest od drugiej strony i po pół godzinnej podróży poprzez tereny klubu wyścigów konnych dotarliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale nie wiem czemu w os3 straciłem ponad 5 s do pierwszego przejazdu, ponieważ jakiegoś grubego błędu nie zrobiłem

A to nie na tej próbie zapomniałeś.. no wiesz.. przełączyć na oryginalne zasilanie? :mrgreen: :wink:

 

race4race, wszystko sie zgadza, była informacja, kolega chyba po prostu nie doczytał :)

 

No właśnie nie, na zasilaniu alternatywnym przejechałem os1 i os2 i czasy miałem 1:28,92 i 1:14,38 i pewnie błąd wynikał ze zmiany zasilania :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i szkoda że nawet na piechotę nie można było wejść od strony Puławskiej i przez to było znacznie mniej kibiców

 

Można było. Sam osobiście ze sporą grupką ludzi wchodziłem i wychodziłem wejściem od Puławskiej 266. Taka spora brama i szlaban na wprost i po lewej.

 

Impreza bardzo mi się podobała, widać było, że nikt się nie oszczędzał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i szkoda że nawet na piechotę nie można było wejść od strony Puławskiej i przez to było znacznie mniej kibiców :(

 

 

my się jakoś prześlizgnęliśmy :mrgreen:

 

przy okazji chciałbym podziękować bakupno i gendziowi za dostarczenie koszulek forumowych :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tylko race4race chciało by to mogłbym zrobić lepszą stronę opartą na tym samym systemie :) wystarczy się skontaktować.

 

A jak to jest z tymi forumowymi koszulkami? Jest jakiś temat na forum jak taką zdobyć? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może później otworzyli bramę :?:

 

Chyba cały czas było "otwarte". Patrząc na lewo od bramy głównej, jest taka mniejsza, zamknięta na łańcuch furtka. Da się ją otworzyć na tyle żeby przejść ( chociaż Adamus mógłby się tam zaklinować :wink: ). Nie chciało się nam iść/ jechać dookoła to trzeba było coś wymyślić.

 

 

 

A tak przy okazji, to miło było poznać............Twoją żonę :mrgreen:

 

 

raczej dziewczynę :P , bardzo zabawne 8)

 

 

 

 

wiewiór viewtopic.php?f=17&t=139526&start=650

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol::lol: Faktycznie, jedno koło takie jakby inne :mrgreen::mrgreen:

 

 

To była jego tajna broń :!: :mrgreen:

 

Dużo nie brakowało a wystartowałby na dojazdówce, tylko jak pojechał na zapoznanie to mówił, że za dobrze trzyma! :lol:

 

-- Pt lip 15, 2011 10:30 am --

 

Ps. jest juz nowa lista!

 

http://www.race4race.pl/?page_id=76

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie trochę czasu by poczytać forum.

 

 

Chciałem bardzo serdecznie podziękować koledze kj5d za pomoc i za pożyczenie mi koła. Dzięki temu mogłem wystartować.

Na zapoznaniu rozciąłem oponę z boku o krawężnik, za szeroki najazd a na Służewcu krawężniki ostre jak noże :mrgreen: .

 

MarioF dzięki za podnosnik :-)

 

Było fajnie, do nastepnego razu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem - fajnie było ;)

Ja też już w domku i też uważam że było fajnie bo ogarnąłem tzw hattricka :wink:

Jaką to Quattro ma moc? Ładnie cisnął :D

Myślę że +/- 400 i małą masę około 1100 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...