Skocz do zawartości

RALLY SŁUŻEWIEC 12.07.11


race4race

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pozdrawiam wszystkich obecnych na rally sprincie na wyścigach w stolicy :mrgreen:

 

Nie ściemniaj, że byłeś. :shock:

 

Pozdro dla wszystkich. :mrgreen:

 

Weźcie sobie ludzie jakieś koszulki forumowe zakładajcie czy jakoś tak, bo w życiu nikogo w realu nie poznam :(

 

No przecież miałem na sobie ciemny garnitur :mrgreen:

Zdjąłem co prawda później marynarkę i krawat. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wszystkich obecnych na rally sprincie na wyścigach w stolicy :mrgreen:

Weźcie sobie ludzie jakieś koszulki forumowe zakładajcie czy jakoś tak, bo w życiu nikogo w realu nie poznam :(

 

byłem w koszulce plejadowej i białej czapce ze świniakiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryku, czemu te jagodzianki miały jagody tylko z jednej strony?

 

 

Nie narzekaj, były pyszne. 8)

 

Bzyku jagodzianki byly pysznezycie mi uratowaly bo zoladek do kregoslupa mi juz przyrastal

 

Przylepka - Mylisz Bzyka z Brykiem :cry:

 

A impreza coraz lepsza....

 

....jak będa leżaki i hostessy z drinkami to będzie nieźle :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiewior, hehe, niestety kierowca ciapa i dostał zasłużenie kary po 5 sek. na wszystkich próbach :lol:: 3 razy problem z metą i raz problem z końcową "beczką" na 1 próbie

 

maciekSubru, oczywiście żartowałem, takie dobre że chciałem do kieszeni ze 2 schować :mrgreen:

 

 

Generalnie bardzo fajna impreza, szczerze nie wiem za co organizator przepraszał, za jakie niedociągnięcia, gdyż ja ich absolutnie nie widziałem. Wszystko ładnie, sprawnie i skończone przed zachodem słońca :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowki dla wszystkich napotkanych.

 

BRYKU- paczki poszly w 3min :mrgreen: i ja sie do tego przyczyniłem :mrgreen: thx.

 

Impreza- ogolnie uważam że duzo lepsza niz pierwsza edycja i widac ze organizator bierze pod uwage wszelkie uwagi od nas :D

Elektorniczny pomiar byl na I i III próbie ;)

 

Dozo next week

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety kierowca ciapa i dostał zasłużenie kary po 5 sek. na wszystkich próbach :lol:: 3 razy problem z metą i raz problem z końcową "beczką" na 1 próbie

No niestety Grzesiu pozbawiłeś się wygranej na własne życzenie :( , ale przejazdy konkret :twisted:

Generalnie bardzo fajna impreza, szczerze nie wiem za co organizator przepraszał, za jakie niedociągnięcia, gdyż ja ich absolutnie nie widziałem.

No niestety parę się znalazło:

- nie zabezpieczony wjazd od tyłu na 2 odcinek i wjechały 2 cywilne auta, jak Pug 205 szedł tam pełną bombą,

- interpretacja mety stop na próbie 2/4 - jedni przelatywali i mieli karę, czyli ok, ale wielu hamowało za wcześnie tak że mijali tylko jednym kołem lub tylko wisieli nad linią zderzakiem, a mieli już wyłaczany czas - prawidłowo powinna być meta między osiami :idea:

 

Natomiast ogólnie organizacja znacznie lepsza niż za pierwszym razem - idzie naprawdę ku dobremu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryku, czemu te jagodzianki miały jagody tylko z jednej strony?

 

 

Nie narzekaj, były pyszne. 8)

 

Bzyku jagodzianki byly pysznezycie mi uratowaly bo zoladek do kregoslupa mi juz przyrastal

 

Przylepka - Mylisz Bzyka z Brykiem :cry:

 

 

ok moze nie widzialam kto je przywiozl :mrgreen: w takim razie

dziekuje Brykowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bym zapomniał:

 

wielkie brawa dla dario007 za super nawroty na ręcznym swoim WRX kombi !

 

Uczcie się panowie :D

 

Zgadza się, nawroty robił perfekcyjnie.

Jakby jeszcze puszczał ręczny po nawrocie to troszkę szybciej by odjeżdżał :D:mrgreen:

 

Dzięki Panowie za dobre słowa, ale do perfekcji było jeszcze daleko!

 

http://www.youtube.com/watch?v=MewuRvi3Mp4

http://www.youtube.com/watch?v=jQlE2WUb2e4

 

Był fun! Był ręczny! Były jagodzianki!!!

 

Ręczny żyleta! Za który muszę podziękować Brykowi i chłopakom z serwisu 4T ŚWIETNA ROBOTA!

Gdyby tylko nie moje błędy z odpuszczaniem...!

 

Po pierwszych dwóch próbach miałem całkiem niezłe czasy i pojawiła się szansa powalczyć z kolegami w dużo mocniejszych i przygotowanych brykach, ale nie wiem czemu w os3 straciłem ponad 5 s do pierwszego przejazdu, ponieważ jakiegoś grubego błędu nie zrobiłem, no i kara 5s też nie wiem za co? jak pytałem na metach to nie miałem kar!

 

GRATULACJE DLA ZWYCIĘZCÓW!

 

Brawa dla organizatorów! Duża poprawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka informacja była na stronie race4race ....co mam dodać?

II Rally Służewiec!

autor: admin on 6 lip 2011 • 2:49 pm Komentarzy: 6

 

II Rally Służewiec odbędzie się już we wtorek 12 lipca. Mamy nadzieję, że uczestników będzie równie dużo co na pierwszej imprezie.

Lista zgłoszeń jest już otwarta, zapraszamy do zgłaszania się poprzez formularz zgłoszeniowy. Wpisowe wynosi tak jak poprzednio 70 zł. Lista uczestników ograniczona do 45. Można się zgłaszać na listę rezerwową. Zapraszamy wszystkich, na zwycięzców czekają puchary oraz nagrody rzeczowe. Start o godzinie 17:00 ,zapoznanie 16:45 .

Odbiór dokumentów : godz.:16.00-17.30

Przyjazd po 16.45 = start bez zapoznania!

Kaski obowiązkowe!

2 próby (odmienne od prób z 28.06.2011r.) przejeżdżane dwukrotnie .Na próbach 1 i 3 elektroniczny pomiar czasu . O zwycięstwie decyduje suma 4 przejazdów. Mapki opublikujemy w niedzielę. Puchary dla pierwszej trójki w generalce i klasach. Wjazd dla uczestników od ul.Poleczki w ul.Galopu.

W miarę możliwości prosimy o wydrukowanie oraz wypełnienie zgłoszenia i zabranie ze sobą /link do zgłoszenia:

 

https://docs.google.com/document/d/1Dz4xi6P3d56sgLEsPa36pUi22xrqpM9JS8vFIwiZwTg/edit?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie wiem czemu w os3 straciłem ponad 5 s do pierwszego przejazdu, ponieważ jakiegoś grubego błędu nie zrobiłem

A to nie na tej próbie zapomniałeś.. no wiesz.. przełączyć na oryginalne zasilanie? :mrgreen: :wink:

 

race4race, wszystko sie zgadza, była informacja, kolega chyba po prostu nie doczytał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...