Skocz do zawartości

jakie felgi 17" na hamulec z sti?


scuaz

Rekomendowane odpowiedzi

A co powiecie o felgach Inovit, dają radę?

Pomijając aspekt wizualny felg z STi 2004r, to chyba sa trwalsze od wszystkich innych felg, np. Inovit?

Podobają mi się te Inovit-y i zastanawiam się czy ich nie kupić, pewnie tylko może być problem i nie wchodzą na brembo...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzyq, ciężko powiedzieć... Wygląda na to, że to jest kopia PFF7 Prodrive, które (oryginalne) w rozmiarze 17" ponoć wchodzą na hamulec z STI. No ale najlepiej to zapytać sprzedającego, albo w firmie INOVIT.

 

7" to już trochę wąsko jak na 225/45. To znaczy nie ma dramatu, jeździć się spokojnie da - w sumie 215/45 zakładali standardowo na pierwszy montaż na felgę 17/7 w WRXie, więc te 10mm raczej jakiejś drastycznej różnicy nie zrobi. Co nie zmienia faktu, że 225/45 najlepiej leży na feldze szerokiej na 7,5−8".

 

-- 13 wrz 2011, o 17:25 --

 

GRB, ja miałem 225/40R18 ET=50 i nic nie ocierało, przy zawiasie -35mm. A tak w ogóle, to niby znane, ale może niektórzy nie widzieli:

 

http://www.waxtum.de/auto/rechner/

 

Ten konfigurator oczywiście nie uwzględnia kwestii megadużych zacisków z STI, tylko daje pogląd na temat odległości od amortyzatora i nadkola przy standardowym zawieszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...