Skocz do zawartości

demontaż zbiornika płynu spryskiwacza


dubelt

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Czy mógłbym prosić (kogokolwiek z wiedzą odnośnie demontażu osprzętu w OBK08) o wyjaśnienie jak prosto (bez rozkręcania całego samochodu :) ) mogę wyciągnąć zbiornik spryskiwacza? coś mi tam cieknie i z pobieżnych oględzin poprzez odgięcie nadkola, wygląda na pęknięcie na zgrzewie plastiku.

Prawdę mówiąc dużo nie cieknie - 100ml / dobę. Dla świętego spokoju wolałbym to jednak naprawić.

Z góry dziękuję za poświęcony czas. Oczywiście w ramach zachęty - stawiam piwo (odbiór własny/osobisty ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona 4395:

http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Subaru/Le ... Manual.pdf

Niestety dłuuugo się ciągnie.

Chyba się w ogóle nie przyjrzałeś temu zbiorniczkowi, bo z opisu wynika, że wystarczy odkręcić cztery śruby. Uzupełnij sobie w profilu miejsce zamieszkania, żebym wiedział, gdzie podjechać po to piwo :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Czy mógłbym prosić (kogokolwiek z wiedzą odnośnie demontażu osprzętu w OBK08) o wyjaśnienie jak prosto (bez rozkręcania całego samochodu :) ) mogę wyciągnąć zbiornik spryskiwacza? coś mi tam cieknie i z pobieżnych oględzin poprzez odgięcie nadkola, wygląda na pęknięcie na zgrzewie plastiku.

Prawdę mówiąc dużo nie cieknie - 100ml / dobę. Dla świętego spokoju wolałbym to jednak naprawić.

Z góry dziękuję za poświęcony czas. Oczywiście w ramach zachęty - stawiam piwo (odbiór własny/osobisty ;) )

 

odkręć nadkole lewe , od spodu bedziesz widział weżyki i dwa silnikczki, po zewnętrznej stronie (lewej) zbiornika, może to wystarczy, a jeśli nie to demontaż zderzaka, ale to w subaru pikuś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie to demontaż zderzaka

Buahaha, faktycznie, jakoś mi bez zrozumienia oczy przeleciały po punkcie 'remove the front bumper' poprzedzającym odkręcenie tych czterech śrubek, o których pisałem :mrgreen:

Jakby co, masz to opisane od strony 4674 tego manuala. W WRXie jest jednak dużo prościej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...