Skocz do zawartości

Sposób na złodzieja- blokada dzwigni reduktora?


Matiz

Rekomendowane odpowiedzi

emotorsport, huzar105, z całym szacunkiem, w ten sposób rozumując, dobrym zabezpieczeniem będzie parking podziemny - helikopterem złodzieje nie podlecą i nie podczepią auta.

myślę, że za bardzo odbiegłem od tematu, ale nie ma sposobu na złodzieja. jeśli auto ma zniknąć, to zniknie.

nie zawsze musi być po tej operacji sprawne.

niech za przykład posłuży odholowanie w świetle prawa źle zaparkowanego subaru...

Ja bym olał te wszystkie zabezpieczenia. Alarm z centralnym to tylko dla wygody. Jak pisał E jedynie magiczny wyłącznik, plus może jakaś sensowna nawigacja gps do czasu kiedy do kontenera nie trafi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emotorsport, huzar105, z całym szacunkiem, w ten sposób rozumując, dobrym zabezpieczeniem będzie parking podziemny - helikopterem złodzieje nie podlecą i nie podczepią auta.

myślę, że za bardzo odbiegłem od tematu, ale nie ma sposobu na złodzieja. jeśli auto ma zniknąć, to zniknie.

nie zawsze musi być po tej operacji sprawne.

niech za przykład posłuży odholowanie w świetle prawa źle zaparkowanego subaru...

Ja bym olał te wszystkie zabezpieczenia. Alarm z centralnym to tylko dla wygody. Jak pisał E jedynie magiczny wyłącznik, plus może jakaś sensowna nawigacja gps do czasu kiedy do kontenera nie trafi :wink:

 

dokładnie.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw, we fiacie mam fabryczną syrenę pod podszybiem. Nie ma szans aby się tam szybko dostać i ją zatłuc. Ciekawe ile jest miejsca w forku pod podszybiem i czy łatwo się tam dostać :roll:

to jako straszak - oczywiście zintegrowany z immobilajzerem aby się nie wyłączył po przekręceniu stacyjki. Tak miałem w nissanie, jak to się wykrzaczyło to na lawecie wyjca trzeba było zabrać do ASO

 

Dwa: wyłącznik pompy paliwa

Trzy: totalne ciemności po przekręceniu stacyjki.

 

tylko jak zaradzić lince?

 

nie mam koncepcji :|

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na tvn turbo, jak testowali zabezpieczenia i jedyne, którego za nic nie dało się zdjąć, to była jakaś taka dziwna blokada, w kształcie puszki napoju energetyzującego, założona po lewej stronie od kolumny kierownicy. Próbowali jej zamek rozwiercic, roziąć ją szlifierką kątową, a na końcu zahaczyli to ustrojstwo za lawete żeby to wyrwać no i się udało... z całą kolumną kierowniczą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na tvn turbo, jak testowali zabezpieczenia i jedyne, którego za nic nie dało się zdjąć, to była jakaś taka dziwna blokada, w kształcie puszki napoju energetyzującego, założona po lewej stronie od kolumny kierownicy. Próbowali jej zamek rozwiercic, roziąć ją szlifierką kątową, a na końcu zahaczyli to ustrojstwo za lawete żeby to wyrwać no i się udało... z całą kolumną kierowniczą :mrgreen:

 

 

Pewnie chodzi Ci o Zeder.

Ale to niestety zbyt piękne żeby było prawdziwe :P

 

 

 

Najlepsza metoda to tak jak pisali inni jakiś mikro włącznik w trudno dostępnym miejscu. Większość włączników jest w tych samych typowych miejscach które można bez problemu znaleść. Sam czasami jak klient zapomni powiedzieć że ma jakiś dodatkowy wyłącznik go znajduję bez mniejszych problemów a co dopiero złodziej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...