Skocz do zawartości

Legacy rok ok. 2000


bksjb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! jestem za granica w uk i natknalem sie ostatnio na pieknego Subaraka, jest to Legacy III rok chyba 2000, nie przygladalem sie rejestracji. Auto jest tanie (cena ok 1500f) i ma uszkodzoná skrzynie biegow. Nie znam sie za bardzo na tych modelach, ale to jest kombii, ma wlot powietrza na masce wiec chyba cos wiekszego pod maska. Jest to oczywiscie wersja angielska, ale jest naprawde w stanie idealnym, felgii bodajrze 17, kolor to jakis bezowy metallic, fotele pol skora (zajebiscie wygladaja, chetnie bym swoje z nowszego modelu na nie zamienil :P) ogolnie auto wyglada super, nie jest nigdzie uderzone, w srodku kierownica momo, z tego co pamietam, to chyba ma przyciemnione tylne szyby, nawet jakies radio cd jest. Osobiscie nie jestem nim zainteresowany, bo mam nowsze z 2005r, ale normalnie az nie moglem obok niego spokojnie przejsc :) tak ladnie sie prezentowal. Jak by ktos byl chetny to moge pomoc, ewentualnie jakies fotki zrobic jak bylby ktos powaznie zainteresowany to nawet zorganizowac transport do polski (znajomy prowadzi dzialanosc przewozowá z UK do PL). Wydaje mi sie, ze cena jest bardzo dobra jak za taki stan auta! nie jest to moje auto, ani zadnego mojego znajomego, stoi w dziale aut uszkodzonych na jednym z tutejszych szrotów. tutaj pewnie go potna, albo zgnije, a szkoda zeby takie auto sie znarnowalo, moze komus w polsce sie przyda, jak tak to sluze pomoca, piszcie na pw albo gg: 9183657

Probowalem dodac ogloszenie w dziale gielda, ale jakos nie moglem dojsc jak to zrobic ;P mysle ze tu wiecej sie znajdzie chetnych, a jak nie to prosze kogos o przeniesienie tego tematu do dzialu kupie/sprzedam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...