Skocz do zawartości

Jak zdjac zderzaki?


bksjb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Zima mialem mala przecierke i zderzaki albo zpadly z jakichs zaczepow, albo zatrzaski popekaly!? Ktos sie orientuje jak sa zamocowane zderzaki? Co trzeba rozebrac, zeby go zdjac bezproblemowo i potem spasowac, zeby wszystkie szczeliny byly rowne? teraz troche slabo to wyglada, tylni zderzak jakby troche opuszczony, zrobila sie ok 1cm szczelina pod lampa (kombi). Podobnie sprawa sie ma z przednim zderzakiem, troche musze go poprawic, bo jest zle spasowany. Jak macie jakies dobre rady, albo schematy obrazujace to co pod poszyciem jest, co trzeba do czego zamontowac zeby dobrze wszystko osadzic, to slucham z niecierpliwoscia :) z gory dziekuje za konstruktywne podpowiedzi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano, emotorsport święta racja....kiedyś nawet ładnego posta o tym pierdyknąłeś ...musisz go odnaleźć i dać UUUUPPPP :mrgreen:

 

ja skojarzyłem, że chodzi o LEG IV gen chyba 2005, bo kolega bksjb miał kiedyś problem z wycieraczką tylnej szyby....ale może się mylę :roll:

 

EDIT:

uppss Elek /jeżeli Pan pozwoli ? :) / , a ten dopisek w podtytule Legacy 2005 był czy nie :?: :mrgreen:....coś słabo dzisiaj z moją kumacją ...chyba przez ten upał na Pomorzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpis byl od samego poczatku, wpisalem rocznik przy wpisywaniu tresci posta :)

 

-- Wt lip 05, 2011 2:02 pm --

 

apropo pdf to super sprawa :) dzieki

orientujecie sie, czy tam do mocowania ida jakies zatrzaski ktore trzeba wymienic po zdjeciu zderzaka, czy sruby? z wycieraczka mialem problemy i nadal mam :/ zreszta z czym ja nie mialem problemow w tym aucie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogą być plast. klipsy przekręcane na wcisk przy nadkolach i z dołu, bywają też wkręty...zatrzask/prowadnica masz dobrze pokazaną na zdjęciu EI-00571, to tyle jeżeli chodzi o przód...

 

Tylni zderzak jest chyba dość dobrze rozpisany, nie miałem przyjemności :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam bym zdejmował na siłę 8) :twisted: :wink:

 

no ta metoda nie jest mi obca, ale powiedz mi czy bys to robil z pewna doza agresji, czy jednak na sile ale ze spokojem? Bo jak z agresja, to obawiam sie, ze po wstepnych niepowodzeniach w demontarzu, po lekkiej irytacji a co nastepuje zawsze wpadniéciem w furié, moglo by sie oberwac przy okazjii jakiejs lampie czy innemu blotnikowi :/ :P

 

i moze to jednak wygenerowac nastepne, tak nie chciane koszta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...