Skocz do zawartości

Tuning Imprezyy GT i nie tylko


mati

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mati do jakich celów budujesz swoją Impreze (oprócz kilowania EVO), znaczy: tor, ćwiartka, rajdy, kręciołki czy wszystkiego po trochu

 

nie miałem żadnego określonego celu :wink:

po prostu nie lubie mieć seryjnej fury :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAZA666, trzymam kciuki - wez wykresy przed i po :twisted:

 

Dzisiaj byłem w v-techu, auto zostawiłem na cały dzień i co??? i NIC!!!!!!!!!!!! 1,5 KM udało się uzyskać hehehhe nieźle 8) Dzisiaj auto stroił jakiś "zwykły" gość który za pomocą Blue Boxa zrobił kilka sztuk. Jutro jade na 9.00 i ma zobaczyć szef, który ma podobno duże doświadczenie. Ale jak nic z tego nie wyjdzie to ja już nie wiem. Brak mi sił :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że bezpieczna wartość to 280Ps, ale dla innych może być ona niszcząca :lol::lol::lol: To zależy chyba od Subaraka i właściciela. A tak prawde mowiąc to przekroczenie 300Ps to właśnie skrzynia powie papa oraz sprzęgło papa, a wiadomo że zakuć go trzeba bo jak nie to silnik też powie papa :lol::lol::lol::lol::lol:

 

Ja od dłuższego czasu czekam, a seryjna skrzynia i sprzęgło nie chcą się rozpaść przy mocy znacząco przekraczającej 300KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że bezpieczna wartość to 280Ps, ale dla innych może być ona niszcząca :lol::lol::lol: To zależy chyba od Subaraka i właściciela. A tak prawde mowiąc to przekroczenie 300Ps to właśnie skrzynia powie papa oraz sprzęgło papa, a wiadomo że zakuć go trzeba bo jak nie to silnik też powie papa :lol::lol::lol::lol::lol:

 

Ja od dłuższego czasu czekam, a seryjna skrzynia i sprzęgło nie chcą się rozpaść przy mocy znacząco przekraczającej 300KM.

 

To gratulować pozostaje :lol::D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 94 KM , 135 Nm i powiem szczerze że różnica jest minimalna także zrozerygnowałem z tego chipu. Jednak narazie jeżdże z tym chipem, zostawiłem 500zł i po nowym roku jade ściągnąć te puszeczke, i oczywiście otrzymam kase. Podobno powinienem zmienić coś z przepustnicą, ale słyszałem od mojego znajomego, że to głupia sprawa. Dzisiaj spotkam się ze znajomym i on mi coś powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wydaje mi się że bezpieczna wartość to 280Ps, ale dla innych może być ona niszcząca :lol::lol::lol: To zależy chyba od Subaraka i właściciela. A tak prawde mowiąc to przekroczenie 300Ps to właśnie skrzynia powie papa oraz sprzęgło papa, a wiadomo że zakuć go trzeba bo jak nie to silnik też powie papa :lol::lol::lol::lol::lol:

 

Ja od dłuższego czasu czekam, a seryjna skrzynia i sprzęgło nie chcą się rozpaść przy mocy znacząco przekraczającej 300KM.

 

No to się doczekałem jednak.... Dwójka się zmieliła podczas zimowego upalania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...