Skocz do zawartości

Piaskownica


dzioba

Rekomendowane odpowiedzi

a Ty się bez niej w ogóle ruszasz z domu?
jak jadę do biura. mam jeszcze wyciągarkę ale muszę z kablami pokombinować bo szelki od pickupa nie pasują. Jak ogarnę do wyjazdu to mogę zabrać. Ona sie wiesza na zaczep do przyczepy lub przez szekle na przedni zaczep.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 521
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzioba, w sierpniu bede w Krakowie - z Monachium przyjechac na jeden dzien to bylby lekki hard-core :mrgreen:

 

 

Paweł, a możemy zrobić sobie swoja trasę? Taką dla legasia?

 

 

znaczy bez kolein, lekki szuterek, najlepiej z dala od krzakow! :P aha, a szuter to zeby nie za gruby byl, co by lakieru nie uszkodzil. A jest myjnia na miejscu? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzioba, no to będziesz super profeszynalny 8)

Ty będziesz przed piaskownicą w Lublinie czy lecisz prosto na miejsce?

 

-- Cz lip 07, 2011 9:00 pm --

 

znaczy bez kolein, lekki szuterek, najlepiej z dala od krzakow! :P aha, a szuter to zeby nie za gruby byl, co by lakieru nie uszkodzil. A jest myjnia na miejscu? :mrgreen:

Ty się nie nabijaj :| ja nie chcę mieć znowu porysowanej Wiśni :evil: ledwo się po ostatnim ogarnęłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nie mam pilota bo moja "silna wola" nie przybędzie. Ona ma i tak zawroty głowy jak ze mną po asfalcie jeździ a w terenie jest w stanie przekrzyczeć moja głuchotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty będziesz przed piaskownicą w Lublinie czy lecisz prosto na miejsce?
tak naprawde to nie wiemy czy z Lublina czy z Bialej Podlaskiej czy z Warszawy :roll: :roll: W Polsce jestem od początku sierpnia ale kilka zadań sobie na łeb wziąłem i nie wiem jak ogarnę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzioba, a to mamy zabrać ze sobą pilota

nie myślę aby to było konieczne ale szkoda marnować prawego bo to tez frajda.

 

Zabierz mamę może się zaszczepi :mrgreen: albo polozy szlaban na takie wyjazdy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Nikt z lublina sie nie wybiera??? :roll: tylu chętnych teoretycznych było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzioba, byli tacy Panstwo, klienci, ktorzy mieli Forysia XT MY03, z przodu wielki bull-catcher, na dachu dodatkowe 4 halogeny HELLA, i oni tym Foresiem ciagle jezdzili w teren i byli prawie na kazdych Plejadach :) Szkoda ze w tym roku ich zabraklo, bo by pokazali Wym wszystkim, ktorzyscie sie uzbroili w opony, zawiasy itp. jak sie jezdzi Foresiem w terenie :twisted:

 

ale zmierzam do tego, ze moze tez sie skusisz? ;)

 

Subaru-Forester-A-Bar.jpg

 

albo w ogole IDZ NA CALOSC :!:

 

31313040020_large.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabierz mamę może się zaszczepi :mrgreen: albo polozy szlaban na takie wyjazdy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

raczej to drugie :? więc wolę nie ryzykować :mrgreen:

 

Nikt z lublina sie nie wybiera??? :roll: tylu chętnych teoretycznych było.

nikt :roll: Agata była bardzo chętna ale jej w Polsce nie będzie wtedy :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rezerwuje dwie noce. Chce dotrzeć w sobotę jak najwcześniej przed południem i wyjechać w poniedziałek jak najpóźniej. Może być świąteczno pielgrzymkowy tłok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior, ta wyciągarka to taka "przenośna" która wyciągam zakopany sprzęt albo stawiam go na nogi po wywrotkach na budowie. W picupie miąłem lejce do podpięcia z tylu bo oryginalne są za krótkie. Teraz już nie używam bo mam koparkę i same się wyciągają.

 

-- 7 lip 2011, o 22:31 --

 

zento, w sobotę, niedziele i poniedziałek. Więcej niż na plejadach bo bez dojazdowek. Pełna improwizacja. Zdaje się na Pawła

joanna7f, może i masz racje, na piątek wieczorem, to jak się nie upijemy będziemy szaleć cala sobotę w piaskownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zento, w sobotę, niedziele i poniedziałek. Więcej niż na plejadach bo bez dojazdowek. Pełna improwizacja. Zdaje się na Pawła

 

zaczynam się bać...

Zorganizowanie atrakcji dla niedużej w sumie grupy, żeby nikt się nie nudził i to przez 3 dni... :roll:

Boję się, że pomysłów nam braknie i będziecie zawiedzeni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...