Skocz do zawartości

Piaskownica


dzioba

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem przed chwila z panem z małego dworku. Wstępnie zablokowałem 15 miejsc noclegowych.

Każdy indywidualnie rezerwuje miejsca na hasło "FORUM SUBARU" pod telefonem 784 254 875 lub przez E-mila biuro@malydworek.com.pl

 

Rezerwacja jest na gębę do 20 lipca a po tej dacie można się obudzić z ręką w nocniku.

 

dworek ma 44 miejsca noclegowe ale to jest dluuuuugi łykend i w dodatku pełny sezon

 

Trudno wynegocjować coś przy tak malej grupie ale będziemy walczyć o ewentualne gratisy

 

Do piaskownicy jest 3,5km. Jest miejsce na ognisko i goryla wiec chyba to bedzie podstawa kateringu i wyszynku :mrgreen:

Inne zagadnienia organizacji domówimy po zamknięciu listy.

 

ps:

istotne info odbijam w pierwszym poscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 521
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj byłem w końcu w biurze (całe 5 minut :mrgreen: ) i się dowiedziałem, że dzioba dzwonił... Jutro wytłumaczę koleżance, która się zajmuje sprzedażą imprez, że jesteście "grupą specjalną" :wink: :mrgreen: więc niech się nie męczy ze standardową ofertą...

Co do zakwaterowania, to jak najbardziej mały dworek jest ok, natomiast jeśli ktoś sobie życzy bardziej hardkorowo, to coś wymyślimy :idea:

W każdym razie

Jest miejsce na ognisko i goryla wiec chyba to bedzie podstawa kateringu i wyszynku

o tym zapomnijcie, gdyż impreza do rana będzie u nas, nie w miejscu zakwaterowania :!: :!: :!:

Jeden z moich wspólników nie pije, więc będzie robił za kierowcę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym zapomnijcie, gdyż impreza do rana będzie u nas, nie w miejscu zakwaterowania

Jeden z moich wspólników nie pije, więc będzie robił za kierowcę

 

 

:twisted::mrgreen:

coraz bardziej mi się podoba ta impreza 8)

 

 

 

 

a tak z ciekawości: ile u Was kosztuje wypożyczenie quada :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie będzie sztuk 4, czyli zento z małżowiną i dwa dziecka więc potrzebuję dwóch pokoi 2 osobowych.

 

Czy główne obchody są planowane z 13/14 czy 14/15 ? Mam rodzinę w Częstochowie i mnie zabiją jak nie odwiedzę.

Planuję więc jeden nocleg w dworku.

Chyba lepiej 13/14 bo 15 to już do domu trzeba trzeźwym wracać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zento, ta tablica jest jeszcze z poprzedniej firmy czyli Juraparku i dotyczy quadów 150-ek. Ja prowadzę PTA Event Service,

mamy również 300-ki i o nich pisałem... 150-ka kosztuje tak jak u poprzedników 120 pln. Dostaliśmy w spadku ich strone www stąd może całe zamieszanie, bo jej jeszcze do końca nie poprawiliśmy.

Przeczytaj na tej tablicy cennik korzystania z obiektu własnym pojazdem i porównaj proszę z cenami jakie widnieją na naszej stronie głównej... www.juraparkbiskupice.pl lub www.pta-eventservice.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zento, ta tablica jest jeszcze z poprzedniej firmy czyli Juraparku i dotyczy quadów 150-ek. Ja prowadzę PTA Event Service,

mamy również 300-ki i o nich pisałem... 150-ka kosztuje tak jak u poprzedników 120 pln. Dostaliśmy w spadku ich strone www stąd może całe zamieszanie, bo jej jeszcze do końca nie poprawiliśmy.

Przeczytaj na tej tablicy cennik korzystania z obiektu własnym pojazdem i porównaj proszę z cenami jakie widnieją na naszej stronie głównej... http://www.juraparkbiskupice.pl lub http://www.pta-eventservice.pl

 

Dzięki za wyjaśnienie. Nie wiedziałem o tych zamieszaniach firmowych, a 300-ka to zdecydowanie nie 150-ka 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze masa sprzecznych informacji na tej stronie, ale nie ma się tym kto zająć :oops:

Nawet na tej tablicy na której wyczytałeś cenę quada jest stary nr telefonu i kontakt do poprzedniej firmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł C, a czy piaskownica oferuje troche miejsca zeby sie pobawic samochodem typu Legacy/Impreza? ;-)

 

 

 

niestety nie... Najłagodniejszą trasę przejechałem moim forkiem z dużymi problemami...

To są trasy typowo off-roadowe, dla terenówek, quadów itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...