Jump to content

Forester MY07 - zamiana radio

bohun
 Share

Recommended Posts

Czy ktoś próbował do Forka my07 xt EU włożyć radio z forestera 2010 http://tinyurl.com/6hh8x3u ?

Chodzi mi o działającą funkcję sterowania z kierownicy i czy radio wejdzie plug&play ?

a czemu chcesz wymienić tandetę na trochę nowszą tandetę

poszukaj serwisu car audio który podebnie Ci pod radio 2DIN'owe sterowanie z kiery

szukam po prostu taniej opcji zamiany radia na takie które ma MP3 i AUX i sterowanie z kierownicy

porządne alpine to wydatek kilku tysięcy a tu się mogę w kilku stówkach zmieścić

szukam po prostu taniej opcji zamiany radia na takie które ma MP3 i AUX i sterowanie z kierownicy

porządne alpine to wydatek kilku tysięcy a tu się mogę w kilku stówkach zmieścić

przymierzalem sie do takiej zamiany, ale w koncu odpuscilem temat.

Radio z rocznikow 2008-> nie pasuje w ori miejsce 2DIN Forka II, ma zbyt duzy panel.

Dziura w Forku II jest doslownie wielkosci 2DIN, wkladajac jakiekolwiek radio trzeba pozbyc sie plastikowej ramki ozdobnej.

Inaczej wyglada to..slabo ;)

Ja polecam wstawienie radia 1DIN i dedykowanej kieszeni w miejsce drugiej wysokosci DIN. Wstawiajac np Alpine masz mozliwosc podlaczenia sterowania z kiery, zyskujac bardzo porzadne brzmienie i wyposazenie samego radia (najwyzszy model Alpine 9887 posiada procesor Imprint).

EDIT: jesli szukasz taniego rozwiazania, mozesz poszukac ori radia z Forka II US-Spec, bedziesz mial Aux, MP3 i sterownie z kiery. Tylko radio bedzie odbieralo w "krzakach" ;)

a polecam wstawienie radia 1DIN i dedykowanej kieszeni w miejsce drugiej wysokosci DIN. Wstawiajac np Alpine masz mozliwosc podlaczenia sterowania z kiery, zyskujac bardzo porzadne brzmienie i wyposazenie samego radia
chyba najlepsze rozwiązanie...