Skocz do zawartości

Forester MY07 - zamiana radio


bohun

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś próbował do Forka my07 xt EU włożyć radio z forestera 2010 http://tinyurl.com/6hh8x3u ?

Chodzi mi o działającą funkcję sterowania z kierownicy i czy radio wejdzie plug&play ?

 

a czemu chcesz wymienić tandetę na trochę nowszą tandetę

poszukaj serwisu car audio który podebnie Ci pod radio 2DIN'owe sterowanie z kiery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam po prostu taniej opcji zamiany radia na takie które ma MP3 i AUX i sterowanie z kierownicy

porządne alpine to wydatek kilku tysięcy a tu się mogę w kilku stówkach zmieścić

 

przymierzalem sie do takiej zamiany, ale w koncu odpuscilem temat.

Radio z rocznikow 2008-> nie pasuje w ori miejsce 2DIN Forka II, ma zbyt duzy panel.

Dziura w Forku II jest doslownie wielkosci 2DIN, wkladajac jakiekolwiek radio trzeba pozbyc sie plastikowej ramki ozdobnej.

Inaczej wyglada to..slabo ;)

 

Ja polecam wstawienie radia 1DIN i dedykowanej kieszeni w miejsce drugiej wysokosci DIN. Wstawiajac np Alpine masz mozliwosc podlaczenia sterowania z kiery, zyskujac bardzo porzadne brzmienie i wyposazenie samego radia (najwyzszy model Alpine 9887 posiada procesor Imprint).

 

EDIT: jesli szukasz taniego rozwiazania, mozesz poszukac ori radia z Forka II US-Spec, bedziesz mial Aux, MP3 i sterownie z kiery. Tylko radio bedzie odbieralo w "krzakach" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a polecam wstawienie radia 1DIN i dedykowanej kieszeni w miejsce drugiej wysokosci DIN. Wstawiajac np Alpine masz mozliwosc podlaczenia sterowania z kiery, zyskujac bardzo porzadne brzmienie i wyposazenie samego radia
chyba najlepsze rozwiązanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...