Skocz do zawartości

system chłodzenia w subaru 2.5 ej25


lukas0187

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie czy przewody od chłodnicy jak silnik jest rozgrzany powinny być miękkie czy twarde??

u mnie są twarde. i czasami wygania mi płyn z chłodnicy do zbiornika wyrównawczego dziś nawet rozlał mi się trochę ze zbiornika wyrównawczego. dodam że niedawno miałem zmianę uszczelki pod głowicami. niedawno robiłem analizę chemiczną i było ok. tylko co jakiś czas wywala mi płyn z chłodnicy do zbiorniczka i go nie zasysa z powrotem. zastanawiam się czy to nie korek od chłodnicy jest winny? a samochód to outback z 2005r. 2.5 165KM. dzięki za pomoc

 

-- 3 lip 2011, o 19:10 --

 

dodam że nie zawsze płyn chłodzący jest wyganiany do zbiorniczka przeważnie jest w normie. Płynu chłodzącego nie ubywa. kilka razy ręcznie odessałem ze zbiorniczka i wlałem do chłodnicy to stan był tu i tu. Zastanawiam się czy to może być termostat czy korek od chłodnicy źle pracuje. W kwietniu zmieniłem uszczelki pod głowicami po miesiącu od wymiany uszczelek robiłem analizę płynu chłodzącego na obecność co2 i nic nie wykazało. nie wiem o co chodzi powoli się wk. na subaru. martwią mnie te twarde przewody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...