Skocz do zawartości

układ wydechowy


tomcoor

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH, TEMATEM MOJEGO PYTANIA JEST UKŁAD WYDECHOWY W FORKU BEZ TURBO, TAKI POSIADAM. CHCIAŁBYM GO TROCHE ODBLOKOWAC, ŻEBY BYŁ WYRAŹNIEJSZY, ORYGINALNY JEST TROCHE CICHY. WIEM ZE NIE PRZYBEDZIE MOCY ITP, CHODZI O TO ŻEBY BYŁ TROCHĘ BARDZIEJ WYRAŹISTY. POWIEDZCIE MI CZY WCHODZI W GRE ZAMIANA CAŁEGO UKLADU WYDECHOWEGO Z WERSJI S TURBO? CHYBA, ŻE MACIE LEPSZE POMYSŁY, BO JA SIE TAK BARDZO NA TYM NIE ZNAM????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK WLASNIE MYŚLAŁEM ŻE NIE MA TU NORMALNYCH LUDZI. JAKI JEST SENS ZAKLADANIA FORUM, JESLI KOGOS NOWEGO TRAKTUJE SIE JAK 5 KOLO ? ALE TO GLOWNA CECHA POLAKOW-IMBECYLI, NASMIEWANIE I IQ 10. JAK NIE POMOZESZ TO NIE PISZ GLUPOT KOLEGO UZALEZNIONY ALE CHYBA OD DEBILIZMU..ŻAL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega pisal o bolu glowy, poniewaz piszac duzymi literami w internecie oznacza ze krzyczysz

 

odpowiadajac na Twoje pytanie kup i zaloz jakis sportowy tlumik

 

z wpisami na forum naucz sie ze nie kazdy nowy temat/problem -pytanie przynosi jego rozwiązanie/pomocną dłoń

 

milej jazdy z forka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomcoor, wyłącz caps lock'a i będzie lepiej. To nie ONET.

Zanim zaczniesz pisać przeczytaj regulamin.

 

Za obraźliwe słownictwo powinieneś dostać paskiem. Tym razem Ci daruję. Ogarnij się i pomyśl zanim coś napiszesz.

 

Tematów o wydechach do n/a było już kilka. Nie ma sensu zakładać następnego. Wystarczy poszukać i poczytać.

 

Na przykład ten: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=21&t=143420&p=1285602&hilit=wydech#p1285602

 

Tymczasem temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...